Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagban a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban a férfiak vonzódnak vagy nem az olyan nőkhöz, akik ilyen dögös, belevaló, temperamentumos, nagyszájú típusok? Kicsit kemények, problémásak, de nem kell lecsúszottságra gondolni.

Figyelt kérdés
Egy film miatt kérdezem.

2018. okt. 1. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Az átlag férfiak szinte bármilyen nőhöz vonzódnak.
2018. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Azt, hogy mennyire vagyok dögös, azt nyilván elfogulatlanul nem tudom közvetíteni, de az biztos, hogy belevaló, temperamentumos és nagyszájú vagyok. Akár kemény is. Problémás meg csak akkor, ha az illető férfi nem tud kezelni ;)


Imádnak a férfiak, és mindig is imádtak. Sajnálom, ez van. Sok (egykori) csendes, visszahúzódó barátnőm haragudott meg rám, amiért az általa kiszemelt pasi inkább belém szerelmesedett, és nem belé. Engem nagyon könnyű észrevenni és a közvetlenségem/nagyszájúságom miatt könnyű felengedni mellettem, könnyű közeledni hozzám. Szerintem ez a titka, akaratlanul is bátorítva érzik magukat a férfiak. És ez szerintem jól esik nekik. Végre valaki, akiért külön nem kell küzdeni, hanem olyan könnyen és egyszerűen működnek a dolgok, gondolom :)

2018. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem, a cigányok jutnak róla eszembe.
2018. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, az a tapasztalatom, hogy a férfiak jobban szeretik az ilyen típusú nőket, mint a csndesebbeket.
2018. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én ilyen nő vagyok és december óta szingli azóta semmi randi.
2018. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%
Nem nagyon jönnek be. Általában ezek az egyedek feltűnési viszketegségben szenvednek, számomra ez iszonyatosan taszító.
2018. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha szép, ízletes pinája van, mindenképp.
2018. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az átlag igen.

Én speciel nem, engem taszít az ilyen személy.

2018. okt. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, bejönnek. Ahogy #2 is írta, a társaságuk kellemes, oldott, könnyebb természetesen saját magát adni. Nyilvan olyan férfi vonzódik ilyen nőhöz, aki maga is igen.

Zárkózottabb, nehezebben kommunikáló, félénkebb, görcsösebb embereknek meg sok, őket feszélyezi.

Nem vagyunk egyfornák, és így az igényeink is eltérnek.

2018. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!