Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belevaló srácok csajai miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevaló srácok csajai miért irigylik tőlem azt hogy párkapcsolat nélkül, de egzisztenciális téren jobban állok mint az átlag?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó hogy mostanság egyre többször szúrnak nekem oda bizonyos lányok hogy örüljek a jól fizető melómnak mert amúgy nem érdemlem meg, hisz annyit se tettem le az asztalra hogy felszedjek egy nőt. Énrendre értetlenkedek hogy mi köze a kettőnek egymáshoz. Erre hangoztatják hogy azoknak lenne szüksége a tisztes fizetésre akik párkapcsolatban élnek mert nekik valszeg családjuk is lesz mint például nekem közel se biztos. Meghogy az ő Patrikjuk/Boriszuk milyen klassz pasi, sokra hivatottak csak velem ellentétben nem voltak elég jókor elég jó helyen(én azt is hozzátenném hogy nincs is olyan végzettségük mint nekem).Én rendre persze eredménytelenül dumálom hogy én megvagyok békélve a sorsommal:nem ugranak nyakamba a nők?oda se neki....viszont az átlag polgárnál többet keresek, kortársaimhoz képest pedig kifejezetten jól.Mondom nekem a pohár egyik fele üres nekik a másik ők is békéljenek meg ezzel.Voltaképpen felfoghatjuk hogy a Jóisten x-re játszik:valakivel egyik témában volt jobban kegyes valakivel a másikban...minderre meg csak annyit mondanak hogy undorítóak az érveim....Ennyire sexközpontúak lettünk? Már nemcsak azt akarják eldönteni a csajok, hogy kivel fekszenek le, hanem azt is, hogy ki mekkora fizetést érdemel "jópasissága alapján"???

2015. jún. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudják mennyit keresel,miért beszélsz másoknak magánjellegű pénzdolgokról ? Ha ezzel akarsz felvágni előttük,persze hogy rákontráznak valamit.
2015. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még az életemben senkitől nem hallottam párhuzamot vonni a nők felszedése és a jó állásra való érdemesség között. Mit ne mondjak, érdekes társaságban foroghatsz. Nem kell velük foglalkozni. Barátkozz inkább olyan embereknek, akik elfogadnak, kedvelnek, akikkel jól érzed magad, a piszkálódókat meg építsd le.
2015. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Falusiak ezek az emberek és 20 alattiak? Itt a megoldás.
2015. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első: mondjuk onnan tudják hogy megkérdezték, én pedig voltam olyan "galád" válaszolni
2015. jún. 17. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Bosszantja őket a szabad MGTOW életforma, vagyis hogy köszönöd szépen, jól megvagy nélkülük.

[link]

2015. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván jó pasinak látnak, ha ennyire erőltetik a barátnő kérdését. :) Talán el kéne kezdened csajozni...
2015. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!