Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányra mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányra mondják, hogy "vadmacska"?

Figyelt kérdés
Szélsőségesen introvertált férfi vagyok, soha nem is folytam bele komolyabban a csajozási témákba, így elég sok mindenről nincs fogalmam. Ám gyakran hallani vagy olvasni más férfiaktól, hogy ők az olyan csajosokat szeretik, akik "vadmacskák". Magyarázatot sose fűznek hozzá, hogy mégis mire gondoltak. Úgy vélem, semmit nem árthat, ha nektek teszem fel a kérdést, hogy milyen csajosokat neveznek "vadmacskának". Biztos vagyok benne, hogy lesz itt, aki el tudja magyarázni. Zöld kézzel jutalmaznék!!!

2018. okt. 1. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A bevállalós, tüzes, vagány, erotikus kisugárzású, kacér csajokra. De csak akkor szeretik az ilyen típust, ha csak velük ilyen a négy fal között - bárhol máshol az a jó, ha a szende szüzet adja elő.
2018. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Vadmacska nő: bújós, szexi, játékos a szexben, szenvedélyes, csábító.
2018. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már családban él 1nő nem marad ilyen sajnos...
2018. okt. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vadmacska, aki heves, átéli, esetenként nem fél kezdeményezni is az ágyban, veszi a lapot, ha szexuálisan közeledsz, ilyesmi.
2018. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ergo a rlb@ncokat hívjuk így! xD De ezek nem a legjobbak családalapításra. A mondás nem igaz, miszerint "qrvából lesz a legjobb feleség". :D
2018. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!