Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztétek már a férjeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztétek már a férjeteket-feleségeteket, hogy melyik magyar színésznő-színész, vagy akár külföldi tetszik neki a legjobban? Ha igen, mit válaszolt?

Figyelt kérdés
Én anno igen, és Dobó Katát mondta. Totál az ellentétem, de elkönyveltem, hogy legalább jó ízlése van, mert tényleg szép nő (volt), és még most sem csúnya.:)
2018. okt. 2. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Halle Berry. Tök ellentétem, skandináv típus vagyok.

De nem vonok párhuzamot soha. Mármint a párom egzotikus szépségnek tartja, de ennyi. Nem ilyen típusú nőket keresett előttem sem.

2018. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem kérdeztem sose, óvodás dolognak tartom. Enélkül is tudom, mi a zsánere.
2018. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es! Én is.:)

3.! Én nem tartom óvodás szintnek, csupán kíváncsi voltam, melyik színész tetszik neki. De köszi neked is!

Egyébként csupán külsőségre voltam kíváncsi, nem természetre, vagy színészi tudásra.

2018. okt. 2. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Felnottek vagyunk.
2018. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A férjem szívesen meghúzná Jennifer Anistont.

Én sötét hajú,bőrű,zöld szemű vagyok. Totál ellentét.

2018. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így ennek semmi értelme nincs, mivel a megkérdezett személy ilyenkor fogja a külső ideálját, amihez hozzápasszol egy számára megfelelő belsőt és ezzel kész is.


Érdekesebb lenne, ha azt kérdeznék, hogy kivel feküdnének le - ott nem számít a belső, csak a külső vonzalom.

2018. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!