Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen lenne? Ti hisztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen lenne? Ti hisztek a véletlenekben? (Regény)

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik hogy másfél éve találtam egy fiút az interneten, aki fb-on pár liveot csinált, meg egy kevésbé ismert youtube videós youtube livejaiba volt. Tök véletlenül találtam rá erre a csatornára. Első nézésre rohadtul megtetszett, tetszett ahogy beszélt, a mimikája, a testbeszéde, a kinézete, a karaktere, szóval az egész ember, bár a személyiségét sosem tudtam megismerni. Volt egy hibája, de még az is tetszett. Akkor még nem látszott annyira rajta, keményen drogozott. Kb. úgy szívta a spanglikat a videókban, mint más a normál cigiket.


Nem jelöltem be, nem írtam rá, mert lányként gondoltam ha kezdeményezek akkor nem fogom úgy érdekelni, gondoltam meghagyom őt magamnak a gondolataimban, ha tetszenék is neki, racionálisan átgondolva nincs értelme összejönni egy ilyen emerrel. El is felejtettem egyébként. Elmentem randizni egy gyerekkel, ami nagyon kínos volt, nagyon nem jött be és nem volt meg az összhang. A randin egy kicsit berúgtam, és ebben az állapotban hirtelen felindulásból bejelöltem őt fb-on. Vártam kb. 1-2 napot, de semmi. Kitöröltem a jelölést. Utána megint elfelejtettem.


Telt az idő, eltelt kb. fél év. Unatkoztam és volt egy kamu fb-om, és ráírtam abból. És visszaírt. Pedig nem volt semmi kép kirakva se nőről, se emberről, mégis kommunikáltunk. Mondta hogy küldjek képet, de nem küldtem mert nagyon alpári paraszt dolgokat írt, de volt amikor normálisabb volt. Többször is rámírt, de nem beszéltünk túl sokat. A vége felé olyanokat írt, hogy de tényleg küldjek képet mert amúgy ő komolyan kíváncsi rám, érdekli ki vagyok. Majd egyszer csak beszélgetés megszakadt. Látszott rajta, hogy szüksége van egy nőre de olyan állapotba van hogy sose lesz neki. És valamiért azt éreztem, hogy ő egy jó ember, csak rossz közegbe szocializálódott, valamiért ide jutott. De láttam benne valamit, amit nem tudok megmagyarázni. Valami rejtett intelligenciát, ami ott van benne, de a drogok meg az életstílusa elnyomták.


Mindegy, végülis ismét elfelejtődött, de igazából nem vettem komolyan őt. Talán csak az arca tetszik annyira a többit csak beleképzelem.


Most nyáron párszor átvonatoztam a szülővárosán, egy-kétszer át is szálltam ott.


Este 10 körül ülök ott az állomáson, várom a vonatot. Valaki kérdezősködik a jegypénztárnál, aki akár ő is lehetne gondoltam magamban tök lazán.

Majd megfordult, és b*@ssza meg ő volt. Messze volt de jó az arcfelismerő képességem. Tévelygett meg nézelődött (szerintem be volt állva akkor is), majd rámnézett, és elindult egyenesen felém. (Soha az életben nem látott, nem tudta hogy valaha beszélt velem.) Mondom, mi a f*@sz, ide ne jöjjön... Teljes sokkba voltam, tudtam hogy rohadtul zavarba jönnék ha leszólítana, majd felálltam és elmentem.


Nem tudtam hirtelen mire gondoljak, de ez egy elég durva jelenet volt számomra.


Gondoltam na jó ezt akkor most végre nyugodtan le is zárhatom egy életre, mert elcsesztem. Ezzel a tudattal vonatoztam tovább. Majd hazaértem (vagyis a munkás szállásomra) (mert amúgy egyébként az ország másik felén lakom és amikor mentem pestre a tartózkodási helyemről, akkor érintettem a városát) szóval visszaértem és egyből rámjött az, hogy basszus csak bejelölöm, meg ráírok. Meg is tettem, de semmi reakció. Se a saját fb-omból, se a kamuból, se instán, sehol nem reagált. Aztán megkértem még 2 lányt, hogy jelöljék be és írjanak rá, de nekik se reagált. A fb-ja kb olyan mint aki meghalt, nem posztolt semmit fél éve.


Nem tudom mi lehet, ha börtönbe lenne, meg ilyenek, akkor nem láttam volna. És biztos ő volt. A szemöldökéről egy pillanat alatt felismertem. Egyébként nagyon rossz állapotban volt, rohadtul le van fogyva meg ki van ritkulva a haja, de így is gyönyörű volt.


Tudom, hogy szánalmas ez a történet, de ki mit gondol mennyi esély van rá az életben, hogy így találkozz valakivel? Szerintem nem sok. Ezután meggyőződésem volt, hogy nincsenek véletlenek. Egyébkéntt külföldön él, én meg akkor tartózkodtam életemben először 5 percnél többet abban a városban. Még ha nincs is dolgunk egymással az életben, ez akkor is durva szerintem, vagy nem tudom másokkal történnek-e ilyenek. Köszi aki elolvasta.


2018. okt. 3. 03:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Egyébként aki azt hinné, hogy nem vagyok normális mert egy drogos hajléktalan tetszik nekem, annak csak mondom: nem, tényleg nem vagyok normális.


De az összkép felülmúlja ezt a két szót.

2018. okt. 3. 03:53
 2/15 anonim ***** válasza:
Én odamentem volna. Mért hagytad faképnél?
2018. okt. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Valaki leírná 3 mondatban? Az élet túl rövid ahhoz hogy ezt elolvassam.
2018. okt. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok a szabadidőd. Vállalj túlórát, és keress inkább drogtalan hapsit. A facebookot meg felejtsd el, lépj ki az életbe.
2018. okt. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem véletlen. Semmi sincs véletlenül. A sors adott egy esélyt vele, de te elutasítottad/ elpazaroltad. Ez van.
2018. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

3) tetszik neki egy bunkó drogos youtuber, aki messze él tőle, és véletlenül látta egy vonatállomáson, ahol ő is utazott és nem beszélt vele, és most isteni jelnek tekinti ezt a találkozást. Várja a megerősítésünket.


Szerintem meg semmit nem vesztesz ezzel a gyerekkel, ha soha többet nem látod.

2018. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os nem youtuber, látom figyeltek a szövegre. Akit nem érdekel és nem olvassa el az tegye azt de miért kell leírni? ,,Túl rövid az életem, hogy ezt elolvassam" Ahhoz nem rövid hogy leírd ezt a két mondatot, ahelyett hogy továbbgörgetnél? Jaa, hogy bele kell kötni valamibe?
2018. okt. 3. 10:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Aki meg 3 mondat alapján akar tanácsot adni az elmehet egy olyan orvoshoz aki 3 szó után felírja neki a megfelelő gyógyszert.
2018. okt. 3. 10:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező nem kell kapálózni. Kérdeztél valamit akkor fogadd el a válaszokat, azt is ami nem tetszik. Aki nem a témával kapcsolatban ír azt persze nem.

Nos, hogy isteni jel volt-e azt döntsd el Te, de én azt mondom csak véletlen. Nem hiába él a mondás, hogy "kicsi a világ". Amikor az ország, vagy a föld másik felén összefutsz egy ismerőssel...vajon annak mekkora az esélye? Szinte nulla, mégis van ilyen. Ez volt az is. Írod, hogy külföldön él vagyis simán megfordulhat pályaudvarokon. Ez pont összejött..ennyi.

De ha Te az isteni jel mellett döntesz akkor pedig csak arra hívnám fel a figyelmed, hogy magad írod mennyire ratyak állapotban volt eldrogozva stb. Nos ebben az esetben az isten lehet nem azért küldte a jelet, hogy ott van életed szerelme. Hanem azért, hogy vedd észre ez az ember egy roncs és tartsd távol magad tőle ha nem akarsz mellette Te is azzá válni.

2018. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Miss Szófosónia besértődött :D Tudod mit? Megérdemled ezt a drogos hülyét, menj utána.
2018. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!