Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik alpárian fejezik ki magukat, akár írásban, akár szóban?

Figyelt kérdés
Milyen lehet a lelkük?

2018. okt. 4. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyeneket messzire elkerülöm....
2018. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1 Nem tudod, mert itt az oldalon is van egy nőci aki rendszeresen használja kapcsolatra is például a "f.s"-t.

Szó szerint már forog a gyomrom tőle.

2018. okt. 4. 10:53
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
akkor úgy mondom neked, hogy miután ez kiderült, megismertem, hogy egy retardált kretén a nő, na után messzire elkerülöm :)
2018. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Ócska, proli szint.
2018. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanaz a véleményem, mint az alpári férfiakról. Nem akarok ilyen embert hosszútávon önszántamból a környezetemben tudni. A mocskos száj nemtől függetlenül kiábrándító, mint ahogyan a dohányzás is.
2018. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
K.urvara le se szarom bmeg. Megyek,elszívok egy cigit :D
2018. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ezzel gond, ha nem kötőszóként használja, hanem néha csúszik be. Baj akkor van, ha már minden második szava ez. Ugyanakkor nem ez határozza meg a másik lelkivilágát, ugyanis ha valaki ilyen közegben nőtt fel, ahol ez elfogadott, akkor érthető. Én jobban gyűlölöm inkább az álszent, képmutató embereket.
2018. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem, én ilyen vagyok. A trágár szavak használata mindig is hozzám tartozott, nyomatékot tudok adni velük a mondandómnak, és a feszültséget is elég jól le lehet vezetni általuk. Persze a szituáció azért nem mindegy, ha kell, ki tudom fejezni magamat nagyon elegánsan is, de a családom, barátaim, kedves ismerőseim körében jobb érzés felszabadultnak lennem. Mit szeretnél még tudni a lelkemről? :D
2018. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek álszenteskedni, van amikor nekem is becsúszik egy bameg vagy valami hasonló. De ha van szókincse valakinek (nemtől függetlenül) és ki tudja fejezni magát máshogy is, akkor nem érdekel ha néha káromkodik. Azt nem szeretem én sem, amikor valaki kötőszóként használja a trágár szavakat.
2018. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nekem akkor csúszik be ilyen, ha rettentően felhúznak, vagy eldobom az ékszíjat valami hülyeség miatt, de ilyen nagyon szélsőséges helyzetet kell elképzelni. Szóval nem vagyok szent, de szerintem aki nonstop káromkodik, nagyon kiábrándító tud lenni.
2018. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!