Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért helyezik magukat egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért helyezik magukat egyes férfiak azon társaik fölé, akik elhagyták a saját gyereküket?

Figyelt kérdés

Miért érzik többnek magukat az elhagyóknál, miközben a hozzászólások alapján nem jobb emberek semmivel? Miért gondolják, hogy nekik jobb jár, miközben egy egyedülálló anyát gyakorlatilag elhasználnak állítanak be, aki csak eltartót keres, meg elítélik, mert nem akar egyedül maradni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2018. szept. 30. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésed második részét nem is értem. Hogy jön a két dolog egymáshoz?

Az első részéről meg annyit, hogy az én szemben az a férfi, aki elhagyja a családját bármilyen okból, nem férfi, hanem pondró. Ha gyereked van, akkor a világon semmi nem lehet annál fontosabb, mint hogy róla gondoskodj, és mindent megtegyél a boldogságáért. Még azt is, hogy együtt maradsz az anyjával, akkor is, ha nem tökéletes a kapcsolatotok, vagy találnál nála jobbat. A gyereknek az a legjobb, ha a szülei együtt vannak, és közösen gondoskodnak róla. Természetesen lehet olyan helyzet, amikor ez nem megoldható, de számomra az, ha valaki ezt a helyzetet előre megfontolt szándékkal maga idézi elő, teljesen elfogadhatatlan.

2018. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Vannak, akik szerint a megcsalás rosszabb. Hát szerintem nem. Ne legyünk álszentek, egy férfinak vannak szexuális igényei, amik kielégítése nélkül nem tud funkcionálni se fizikailag se mentálisan. Oké. De ez nem ok arra, hogy elhagyja a gyerekeit és a gyerekei anyját. Oldja meg másképp, ha csak úgy megy, hogy prostizik vagy szeretőt tart, az nagyon szomorú, de még az is jobb, mint a farkát a családja elé sorolni a fontossági sorrendben.
2018. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Azért erről a feleségeket is meg kellene kérdezni. Mert a legtöbb azt mondná, hogy inkább húzon el a bánatos fenébe ha nem tetszik amit otthon kap, de ne csaljon.


Nem az a jó apa aki csak fizikailag van ott, hanem aki érzelmileg is. Aki nem képes a hűségre, éljen nyitott kapcsolatban vagy menjen. Ha szereti a gyerekét, továbbra is tud vele minőségi időt tölteni, de ha a kiderül, hogy apuka csalja anyukát, a gyereke gyűlölni fogja őt amíg él.

2018. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3

Attól függ, mennyi idős a gyerek. Egy 17 éves másképp éli meg az ilyet, mint egy 7 éves.

2018. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezen kívül a nőknek/anyáknak is van felelősségük. Egy félrelépés miatt kidobni a gyermekeim apját nem sokkal jobb, mint egy másik nő miatt elhagyni a családomat. Előbbi esetben a sértett egóját helyezi az illető a gyerekei elé, ahelyett, hogy a házasságát próbálná meg rendbe hozni azon az áron is, hogy sérül az önérzete.
2018. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ebben az ország rettenet divat saját döntéseink vagy helyzetünk azzal igazolni, hogy a másikhoz képest mi jobbak vagyunk.

Rossz a házasságom, boldogtalan vagyok, de én legalább nem léptem félre mint a szomszéd.

Nem jutok semmire a diplomámmal, de én legalább nem voltan a soron betanított munkás...

Mindenki máshoz viszonyítja magát, ahelyett, hogy a sajátvéletébe kapná össze magát.

Az itteni férfi válaszolók meg nagyon könnyen az osztják az észt mert a többség meg sem próbált kapcsolatoto kialakítani vagy az első kudarc után cölibátust is fogadott és hobbiból dobálja a sárt mindenkire.

2018. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert megkerdeznem, hogy akkor is ez lenne a velemeny, ha a feleseg csalja meg a ferjet.
2018. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy miért hagyod el a gyerekeidet.

Én az exfeleségem hagytam el és nem a gyerekeim. Ha én majd 1000km távolságból tudom tartani a kapcsolatot, látogatni a gyerekeket, akkor más is meg tudja oldani. Itt a probléma azon van hogy nagyon sok férfi csak megcsinálni tudja a gyereket, aztán felelősséget vállalni, nevelni na azt már derogál....

2018. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdés arra irányulna, hogy egyes férfiak miért érzik, hogy "magasabb kategóriát" érdemelnek egy egyedülálló anyánál. Példák a belinkelt kérdésből:


"10-ből 9-szer azok ismerkednek egyedülálló anyákkal, akik jobbat nem kaphatnak."


"Lehet választani hogy a kukából a kidobott ruhát veszed fel és örülsz hogy neked is van....vagy elmész a boltba és egy új ruhát veszel magadnak ami még nem volt máson."


"Majd azt fogod észrevenni, hogy te otthon vagy a gyerekkel, a fizetésed le van adva, anya meg közben pasizik."

2018. szept. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!