Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez alapján jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alapján jogosan mondja hogy ignoráltam?

Figyelt kérdés
Egy lany snapchaten küldött egy képet, azt írta rá valaki eljönne velem holnap a városba? Egy órára megint egy ilyet küldött, de a képen feküdt és kicsit pózolt. Én úgy voltam vele hogy összes ismerősének elküldte, gondolom. Erre később rámír hogy ignorálom. Megis mi a szarért? Mert ilyenre nem válaszolok?
2018. okt. 4. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ha kukázod. Az ilyen süllyesztőbe való.
2018. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Iskolában már adott elég erős jeleket hogy valszeg bejövök neki, én is. De most komolyan ilyen miatt ignorálnám? Mondtan neki nem akartam, meg hogy nem értem miert ignorálnám. Erre annyit írt ne aggódjak, és más lett a téma.
2018. okt. 4. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Sose kezdj azzal az emberrel aki így felajánlkozik. Soha.
2018. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint ki nem állhatom az ilyen passzív-agresszív játszmázást, ha jót akarsz magadnak, akkor elkerülöd ezt a libát, semmi jóra nem számíthatsz tőle.
2018. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azóta már beszéltünk meg ilyenek, de nem értem ilyet minek tesz szóva akkor írja bmeg hogy gyere el velem.
2018. okt. 4. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik.
2018. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
64%
Olyasmi csaj, akit csak addig érdekelnél, amíg igent nem mondasz valamelyik "kérésére". Onantól számítva ő megkapott téged, s közben még csak le se feküdtetek. Tipikus játszmázó, több vasat tűzben tartó, nullaegós p#csa. Törölni az ilyet. Ne csak FB-ról, hanem az életedből is.
2018. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, a legutolsó dolog, hogy jogos-e. Legalább is az ő szemében.

Ha érdekel kezdeményezz és irányíts, ha nem felejtsd el.

2018. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

>Mondtan neki nem akartam


Rosszul tetted, ezzel megerősítetted a hitvány viselkedését. Ilyen esetekben soha nem szabad bocsánatot kérni vagy magyarázkodni. Ha azt várja, hogy reagálj, akkor adjon direkt jelzéseket, ne elmetrükköket nyomjon.

2018. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!