Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerethet és valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet és valóban megbánta?

Figyelt kérdés
Barátom egyszer megütőt és ezért szakítottam vele. Üzenetben irkált hogy mennyire sajnálja hogy én vagyok neki az igazi. Ha kell élete végéig várni fog rám. Később letiltottam majd ezek után megkeresett személyesen. 70km utazot

2018. okt. 4. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

70km......ez nagyon meg akar ütni.

32/f

2018. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyes :DD


Kérdező, a te döntésed, hogy megbízol e benne újra, én például nem bíznék. Lehet, hogy soha többet nem fog előfordulni, de egyszer mégis megtörtént...

2018. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, egyszer megütött maskori is meg fog!
2018. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szep ez a szerelem.


70 kili, aztaaa!

2018. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy megbánta,még nem garancia arra , hogy többet nem fordul elő. Én nem fogadnám vissza.
2018. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinált? Megütőt?!


Nem szép dolog volt tőle, és talán borítékolható, hogy megeshet megint ez.

Az meg, hogy "70km utazot" nem jelent semmit.

Ha autóval tette meg, ami mondjuk benzines, és vegyes fogyasztással számolva mondjuk olyan 8L-es átlagfogyasztással, akkor a benzin átlagára szerint - 415ft, azaz 332ft 10km-ként, ami összesen így - 332 ft * 7= 2324 ft-ra jön ki. Nem számoltam az autó kopásának az anyagi vonzatát, de ha saját maga cserélte az olajat, a szűrőket, akkor egy átlagos ilyen általános szerviz legyen olyan 15-20e ft. Ha egy év alatt tesz meg olyan 10-15e km-t az autóval, akkor ennek a díja naponként 41ft. A fékek, és egyéb kopó alkatrészeket (szilentek pl.) nem számoltam bele, de legyen mondjuk a 4*-e a fent említett összegnek. Azaz 41*4= 164 ft.

A fenti összegeket összeadva kijön 2529ft amit pluszban még rád költött. Ebben az összegben nem számoltam az autó biztosítását, a súly azaz a mostani nevén a teljesítményadót, amit a helyi önkormányzatnak fizet be.

Illetve nem derült ki a történetből, hogy a szabadidejében, vagy munkából, illetve iskola helyett jött el hozzád.

Ha már felmerülne másokban az iskola kérdése, azt azért cáfolnám, mert a felnőtt párkapcsolati témákban tette fel a kérdező a kérdését.

2018. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki üt, az később is fog.
2018. okt. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én szememben nem férfi!
2018. okt. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!