Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megállapítani, hogy csak félénk egy nő, vagy egyszerűen nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Miben különbözik a két viselkedés?
2018. okt. 5. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha félénk akkor azért körülötted mozog, zavarba jön a közelségedtől, kicsit esetlenül viselkedik, vagy pedig feltűnően próbálja megjátszani, hogy nem is érdekled.

Ha nem érdekled akkor olyan szinten közömbös veled, hogy meg sem fordul a fejedben, hogy valaha is érdekelnéd.

2018. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem bíznám a véletlenre. Megkérdezném tőle nyiltan. Elmondanám hogy nagyon tetszik és megkérdezném hogy kölcsönos-e a szimpátia. Ha igen akkor este mozi, vacsora vagy séta.
2018. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

A félénk nő azzal szemben a legfélénkebb, akihez vonzódik. Aki közömbös a számára, azzal sokkal lazább.

Pl. én voltam olyan félénk huszas éveim elejéig, hogy akibe szerelmes voltam, arra nem mertem ránézni.

2018. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha félénk, akkor zavarban van a közeledben, de a lényeg, hogy igyekszik mégis a közeledben lenni.


Ha nem érdekled, akkor kerül vagy keresztül néz rajtad, ignorál.


A legcélravezetőbb az egyenes kommunikació. Hívd el, azonnal meg fogid tudni, hogy félénk vagy nem érdekled.

2018. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Pl. lopva oldalról figyel téged, szemtől szembe nem mer veled leülni. Túl komoly arcot vág,vagy próbál vicces lenni, de sokat bénázik a jelenlétedben. Az is előfordulhat, hogy eljátsza, hogy közömbös vagy számára szánt szándékkal. Ha beszél veled el is mehet a hangja a mondandója közbe,remeghet keze,lába, nem találja a szavakat.

Nem tudja, mit mondjon neked, nem akar leégni előtted a szerencsétlenkedésével. Extrém esetben még a neten sem mer rádírni. stb-stb :D

2018. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 darab tökéletes leírás a félénk nőkről.

Ugyanezeket csinálom én is sajnos.

2018. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mármint az első és a harmadik válaszra gondoltam mert csak azt láttam mielőtt írtam.

Hatos voltam.

2018. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ha nem erdekled, akkor ugy nez keresztul rajtad, hogy meg a sajat letezesedben is ketelkedni fogsz. :)
2018. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én mestere voltam annak, hogy olyan szinten levegőnek nézzem, hogy biztos volt benne, hogy esélye sincs nálam. És úgy kerültem, mint a tüzet. Mert nem kaptam levegőt a közelében és reszkettem, mint a kocsonya és elpirultam és dadogtam. Ez a tiédzser és 20 éves kor körül volt. Általános iskolában amikor odaállt az óvoda óta imádott szerelmem abba a csoportba az udvaron, amiben én is álltam, egész egyszerűen tüdőgyulladást kaptam:) Azt hittem, kinőttem ebből, mert 29 évesen egyáltalán nem akartam már összeesni a szerelmem közelében, viszont tény, hogy amikor évek múlva nagyot csalódtam benne, atípusos tüdőgyulladást kaptam:D De azt hittem, ebből a kézremegős, dadogósm elrohanós szerelemből már olyan 20 éve kinőttem. Aztán jött egy férfi és jött a remegés, a dadogás és szédülés és elrohanás, amikor belépett az ajtón. De a net korszakában könnyebb. Mert egy ártatlan üzenetet így tudtam neki elvörösödés nélkül küldeni. És amit arra kaptam válaszul...az már kevésbé volt ártatlan.
2018. okt. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó. Én még elájulni is képes lennék a jelenlétében. :D Érdekes ez, mert nem minden nekem tetsző férfinél volt,van ilyen. Nálam is ritkán jött elő, de ilyenkor nagyon durvák voltak a tüneteim. :D Szóval ha gázosan viselkedik (esetlen, szótlan) akkor ezer százalék, hogy nagyon tetszel neki.
2018. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!