Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Láttál már igazán szép menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már igazán szép menyasszonyt? Vagyis voltál olyan esküvőn, ahol egyszerűen nem tudtál mást megállapítani, mint hogy valóban nagyon szép a menyasszony?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltunk egy esküvőn. A vőlegény a rokonunk, a menyasszonyát ritkán láttuk csak. Amúgy is elég csinos, szép arcú, de az esküvőn egyszerűen elképedtem, mert valóban olyan szép volt. Sok-sok esküvő voltam már, de ez volt ez első ilyen érzésem.
2011. júl. 8. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Szinte minden menyasszony szép, mert ragyog a boldogságtól :) Én még molett, szemüveges menyasszonyt is láttam, de akkor pont nem az volt a gondolatom, hogy "decsúnya";hanem hogy milyen szépen ki van festve, milyen jól áll a ruha rajta stb.

Legalábbis én így vagyok ezzel a dologgal.

2011. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én májusban voltam koszorús lány.

A nő alapból is szép, de nem az a feltűnően szép hanem természetesen szép arca van de átlagos. Az esküvőn elképesztően gyönyörű volt.


17/L

2011. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nekem természetes vörös hajam van,szeplős vagyok szemüveges,duci,és sosem tetszettem magamnak.Utálom,ha fényképeznek,nagyon rondának találom magam.De az esküvőmön gyönyörű voltam.

Többször láttam már nagyon szép menyasszonyt,de ez ízlés kérdése.Mert lehet akire én azt mondom,hogy húú de gyönyörű arra meg más azt mondja,hogy nem olyan szép.

2011. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
4 esküvőre emlékszek, és minden menyasszony szép volt, de igazán gyönyörű ezek közül 1.
2011. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg minden menyasszony szép az esküvőjén. Ezért is kérdeztem, mert most volt egyedül olyan gondolatom, hogy ez a menyasszony gyönyörű, ilyen szépet még egyik esküvőn se láttam.

(Kár, hogy nem tudok képet linkelni róla.)

2011. júl. 8. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

ilyenkor a nők valahogy görcsösen szépek akarnak lenni. tökéletes haj, smink, köröm, ruha, stb.


nagyon jó stílusérzék kell hozzá, hogy ízléses maradjon, és essen túlzásba.


eddig 2 esküvőn voltam, egyik nő sem volt az a világszépe, persze én sem állítom hogy az vagyok, de nem is akarok esküvőt :)

2011. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem láttam még igazán szép menyasszonyt.

19/L

2011. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Láttam már feltűnően szép lányokat, de sohasem profi sminkben és drága ruhában voltak. Úgy túl könnyű.
2011. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Láttam már, de a legtöbb túl műre van kipreparálva.
2011. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyet láttam már, ami nagyon szép volt, gyönyörű hosszú szőke haj, félkontyban, zöld szemek és valami régies-csipkés uszályos ruha. Nagyon szép volt, én nem voltam meghívva az esküvőre, csak az ablakból néztük a menetet.


Amilyen esküvőkön voltam, hááát... A menyasszonyok nem voltak alapból csúnyák, a sminkjük is szépen meg volt oldva, hanem inkább a ruhájukkal volt gondom. Egyiknek a ruhája vmi nyomi függönyszerű anyagból készült, tiszta műanyag hatása volt, olyan érzetet keltett, mintha a kínai boltban vette volna! :D A másiknak nagyon egyszerű volt a ruhája, ami nem illett hozzá, olyan volt, mintha egy sima fehér ruha lenne, nem tudom, de szerintem egy menyasszony legyen menyasszony! A harmadiknál meg a ruha annyira kihívóra sikeredett, hogy már szinte gázosnak mondható! A dekoltázsából majd kiesett a melle a nőnek, nagyon ízléstelen szerintem! :/

2011. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!