Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgettem facebookon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem facebookon egy lánnyal, de abbahagytuk a beszélgetést már egy ideje, de tegnap megváltoztattam a profilképemet és likeolta. Ez jelent valamit? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Még annyi a lényeg hogy inkább ő hajlott afelé hogy inkább hagyjuk egymást meg hasonlók. Egy ideig benne volt abban hogy randizzunk, de mielőtt összejött volna a dolog egyre ritkábban írt vissza es mondta hogy hagyjunk mindent. De mivel kicsi a világ néha véletlenül pl buszon vagy konditeremben összefutunk, van amikor csak köszönünk de néha váltunk pár szót egymással, de azok is full semleges dolgok. Ugye most likeolta a kepemet, de nem tudom hogy ez mit takar, talán meggondolta magát. Én 20 vagyok, ő 18.

2018. okt. 5. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
:'D
2018. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem takar semmit. A facebook felhasználók nagy része like-ol bármit - egy kedves ismerős új profilképét például. Anélkül, hogy bármit akarna tőle. A csaj részéről ez nem több, mint az a pár szó, amit változok a buszon vagy a teremben. Azaz semmi.
2018. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy a kérdésnek a tini kategóriában a helye...
2018. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha 20 évesen ennyi eszed van, akkor meg is értem, miért nem akart tőled semmit a lány..
2018. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez király :D hány pasitól akarok én is akkor többet ha csak lájkolásról van szó :D
2018. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet k*rólike volt ;)
2018. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A csajok ha már egy srácnak a képét belikeolják, akkor az már nagy szó, mert ők nem sűrűn szoktak likeolgatni. Lehet, hogy viszket a nunija egy kis kukira.
2018. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!