Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti inkább a művészlelkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti inkább a művészlelkek vagy a sportolók iránt vonzódtok?

Figyelt kérdés

A művészlelkek alatt azokat értem akik rajz, költészet, zenében egyaránt jók, a sportolók alatt meg természetesen fizikai sportokra gondolok (tehát pl nem internetes álsportokra).


Írhatjátok, hogy melyik szimpatikusabb rövid- és melyik hosszútávú kapcsolatra, meg, hogy általánosságban melyik iránt vonzódtok inkább.



2018. okt. 6. 02:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ez a kérdés nőknek szól (azaz nem meleg férfiaknak, akik kamuprofil mögé bújnak).
2018. okt. 6. 02:40
 2/23 Eric Griffin ***** válasza:
100%
Mi az az ineternetes álsport? Fifa?
2018. okt. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Eric Griffin ***** válasza:
97%
Mert ha igen, és van olyan nő aki erre izgul, akkor megmutatom a 19-es UT csapatom és a statjaim 😂😂
2018. okt. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A sport abszolút hidegen hagy, a művészet nem. Bár ha zseniálisakat alkotna a pasi, valószínűleg egy nagy semminek érezném magam mellette. :D
2018. okt. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő tetszik

De inkább a művészlélek jobban

2018. okt. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A sportok hidegen hagynak, a művészetek jobban érdekelnek, de nem ez alapján vonzódom valakihez.
2018. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A művészlelkek, ezalapján vonzódom is a férfiakhoz. Főleg, akik magas szinten foglalkoznak ezzel. Persze közben azért ne egy tunya, lusta valaki, egészséges életforma is fontos.
2018. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A kettő együtt egy pasiban. Az az igazi.
2018. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Sportoló művészlelkekhez vonzódom. De, erre csak most döbbentem rá. Nem sok partnerem volt, de mindegyik sportolt (magas szinten) és vmilyen művészetben volt nagyon tehetséges. De, most belegondolva jelenleg is egy sportoló és nagyon szép lelkű férfival ismerkedem...

Nekem mondjuk a sporthoz semmi közöm, bár kislány koromban balettoztam (a család és a rokonok nagy örömére), meg ének versenyeket nyertem. Amúgy meg egy elvetemült idealista művészlélek vagyok. :) Szóval, lehet tudat alatt ilyen progi fut bennem.

2018. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Egyikőjük sem vonz, velem törődjön ne a hobbijaival.
2018. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!