Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportolók, ti ezzel hogy vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportolók, ti ezzel hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kb 7 éve kézilabdázom versenyszerüen, és alig bírom ki edzések/versenyek elött azt, hogy ne dugjak egy jót. Barátnöm egy ideje nincs, ezért jóformán tornászlányokat szoktam döngetni hétvégén. Ti hogyan birjatok ki? Vagz esetleg csak kiveritek meccs elött? Volt már, hogy annyira kanos voltam, hogy a pályán a gondolatától is felállt picit.

2017. szept. 26. 06:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
18/F
2017. szept. 26. 06:04
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Szívesen megismerkednék pár tornász lánnyal.
2017. szept. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Az normális szerintem, hogy kanos vagy gyakran. Csak azt nem értem, miért pont meccsen, versenyeken, illetve közvetlenül ezek előtt jön ki a dolog? Vagy a fiúknak felfokozott idegállapotban könnyebben feláll? :)
2017. szept. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Meccs előtt Tilos a szex és a maszturbáció .

Gyengíti a lábakat

Röplabdázom verseny szerűen. Lassan 10 éve

23 N

2017. szept. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Erősen azt hiszem, hogy ez egy téveszme. Az orgazmus feldob, sikerélményt ad. Lehet, hogy a nőket jobban igénybeveszi, nekik szokott remegni a lábuk. :) De ha nem 5 perccel a meccs előtt történik, alig hinném, hogy rontja az erőnlétüket...
2017. szept. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Idegileg feszült helyzetben több adrenalin termelődik, ami ingerli az izmokat és nemiszervi izgalmat is okoz. Hasonló ok miatt követnek el "egyszerű" betörők is erőszakot az idős sértett nőkön...
2017. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hol vannak ilyen könnyen kapható tornászlányok!!???
2017. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális aktivitás fokozza a tesztoszteron szintet, ami jót tesz a sportnak és ez visszafele is igaz. De talán meccs előtt pont nem kellene szexelned, elveszi az erődet.
2017. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább meccs után kívánom nagyon,nem közvetlenül utána hanem pár órával később.Barátnőm meg kézilabdázik,és szombat-vasárnap délelőtt vannak a meccseik.Ő meg előtte kéri mindig hogy szexeljünk,mert feldobja.Nem vagyunk egyformák.20/F
2017. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Álmodik a nyomor.
2017. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!