Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki bejön nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön nekem, de csak látásból ismerjük egymást. Annyit tudok róla hogy nem szeret ismerkedni fb-n. Régen beszélgettünk 1-2 mondatot. Szerintetek ha ezt írom neki ez jó lehet?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, segítwnétek átfogalmazni? "Szia! Már nagyon rég beszélgettünk, és igazából nagyon szimpatikus vagy nekem. Nagyon szívesen megismernélek közelebbről is. Mit szólnál egy randihoz?" Mit gondoltok nagyon gáz? Xd
2018. okt. 6. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, és még csak veszítenivalód sincs vele, hiszen, ha igent mond, akkor nyersz, ha nemet, akkor papírforma, de ha van lehetőséged élőben találkozni vele, akkor inkább ott tedd fel neki a kérdést.
2018. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gáz.

Személyesen hívd el. Különben esélyes hogy nem fog elmenni.

2018. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!