Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen esetben bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen esetben bejön nektek az illető, vagy csak barátkozni akartok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron a véletlennek köszönhetően megismertem egy lányt, röviden beszélgettünk, aztán bejelöltem fb-on, pár semleges levelet váltottunk, és elhalt az ügy, mert időközben össze is jött egy sráccal (később szakítottak). Most újra összefutottunk egy bizonyos helyen (szintén véletlenül), mosolygott, és picit mintha elpirult volna, amikor köszöntünk egymásnak. Nyár óta nem is beszéltünk, de most ő kezdeményezte a beszélgetést, a nevemre is emlékezett, meg hogy hol lakom. Ami számomra furcsa volt, az az, hogy a szavaiból kikövetkeztethetően követte a munkásságomat, meg hogy hová vetett a sors, pedig nincs is túl sok közös ismerősünk, szóval ezt úgy vettem, hogy érdeklik a dolgaim. Nem tudtam, hogy nem felejtett el engem, kicsit váratlanul ért. Beszélgettünk, pár poént elmondtam, nevetett, és pirult is közben. Volt, hogy játékosan átkaroltam a vállát, és kicsit piszkáltuk egymást, de mindig mosolygott, és nevetéskor mindig piros volt az arca. Igazából női vélemények érdekelnének, hogy ez így mi lehet. Mennyire megszokott az, hogy nyomon követitek valakinek az élete alakulását, illetve ez a mosolygós-pirulós viselkedés utalhat-e egyértelműen tetszésre? És ha a másik fél testi közeledése után is ugyanúgy viselkedtek, az jelent valamit? Sose tudom belőni, hogy mi egyértelmű és mi nem, mindig túlagyalom a dolgokat, hogy mi van, ha csak én értelmezek félre valamit.

2018. márc. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igen, lehet nem.

Szoktam olyanokat is kovetni, akitol semmit nem akarok.

Regebben nagyon pirulos voltam, az sem jelentett semmit.

Ennyibol nem tudni, mindenki mashogy reagal, es azonos reakcio minfenkinel jelenthet mast.

Egyszeru a dolgod. Hivd el randira, es majd ugyis minden kiderul.

Par jel nem eleg, es azt is figyeld, masokkal hogy viselkedik.

Kozvetlen embernel egy szorosabb oleles semmit nem jelent, mig visszahuzodonal egy apro erintes sokat. Szabalyok nincsenek. Osszefuggeseben kell nezni.

2018. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak annak a férfinak követem így a sorsát, akarok róla tudni, aki nagyon bejön, belsőre is. Csak annak. Hogy ő is, azt nem tudom, de elfoglalt emberek nem igazán szoktak más sorsával foglalkozni.

A pirulás nekem minden jópasinál megvolt mindig is, ebbe nem kell többet látni, meg minden tanárnál is, ha férfi volt, ez még nem biztos jel. A többi sem.

Ha már nincs barátja (ezt nem értettem, hogy most van-e neki) hívd el egy kávéra, pohár borra, mit tudom én, majd meglátjátok..

2018. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#: Igazad van, csak nem szoktunk egy légtérben lenni. Így nem tudom, hogy másokkal milyen. Nekem kicsit furcsa és szokatlan ez az egész, nem igazán szoktam érdekelni senkit, ennyire meg főleg nem. Azt hittem, hogy elfelejtett engem, amióta nem írtam neki, és ez így egy kicsit "sokkolt", mások nem szokták ennyire követni a sorsomat.
2018. márc. 14. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Nem vagyok jó pasi, és annak idején nem is sokat beszélgettünk, éppen ezért volt érdekes, hogy emlékezett a nevemre, szerintem az emberek rendszerint még a nevét is elfelejtik annak, aki tök közömbös a számukra. Meg hát amit írtál is, hogy minek követné nyomon bárki is a másik ember életét. Alig ismerjük egymást, ezért lepett meg az egész. Jó, lehet, hogy a közös ismerősöktől tudott egy s mást, de pl. engem abszolút hidegen hagyna egy-egy ilyen infó, ha nem érdekelne az illető sem. Nyilván mindenki másmilyen, de ez akkor is furcsa. Ráadásul tényleg nem is igazán ismerjük egymást.
2018. márc. 14. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
végül szexeltetek?
2018. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!