Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szépen közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szépen közölni egy nyomulós sráccal, hogy nincs nálam esélye?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy alapjáraton rendes srácnak tűnik, de nagyon hülyén közelíti meg a dolgot. Már lassan fél éve dolgozunk egy munkahelyen, eddig nem nagyon kerültünk kapcsolatba, de 2 hete beszélgettünk pár percet, és azóta egyfolytában próbálkozik. Először kedves voltam (de nem félreérthető), most már igyekszem távolságtartóan kezelni, de így meg megsértődik, hogy miért kerülöm őt, írogat nekem, és úgy tesz, mintha nem lenne teljesen egyértelmű, hogy nem akarok tőle semmit. Ha nem lenne párom, sem akarnék.

Na most ezt hogy lehetne szépen közölni vele? :D Egyébként egy harmincas pasiról beszélünk, volt is már hasonlóban részem, de még mindig felfoghatatlan a számomra, hogy vannak, akik így próbálnak csajozni. A gond meg tényleg az, hogy egyébként személyesen tök rendes, közös kollégákkal jóban van, én is, így meg nehéz durvábban lepattintani, mert félek, hogy még jobban besértődik, aztán alám tesz valahogy (ki tudja, valójában milyen személyiség). De gondolom valószínűleg nincs más megoldás, közölnöm kell vele, hogy kínos helyzetet teremtett, szálljon le rólam, hagyjon békén. Szerintetek?


2018. okt. 6. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el neki, épp milyen romantikus ajándékot kaptál a párodtól és hogy mennyire szereted, el sem tudnál jobb férfit képzelni magad mellé.
2018. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet! :D
2018. okt. 6. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mondtál neki nemet semmire.

Mi ebben a nehéz?

Nekem sosem volt ilyesmivel gondom.

2018. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mire kellett volna nemet mondanom?
2018. okt. 6. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindarra, amit nem szeretnél hogy tegyen.

Mert hogy arról szól a témád, hogy zavar a viselkedése, mert nem jön rá magától, hogy nem akarsz tőle semmit, és nem viselkedik úgy magától, ahogyan te örülnél, hogy viselkedjen veled.

2018. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így már értem. Ilyen tekintetben többször is mondtam már neki nemet, például közösen akart ebédelni többször is, meg jön hozzám, hogy beszélgessünk elvonulva meg ilyenek. Elég egyértelműen közöltem, hogy inkább ne. Ne mondja már nekem senki, hogy egy értelmes férfi nem veszi le ebből, hogy a nő nem akar tőle semmit. Ő meg konkrétan úgy tesz, mintha nem értené, és még meg is sértődik, miközben sosem mutattam iránta különösebb érdeklődést. Nevetséges.
2018. okt. 7. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondd határozottabban és többször!

És inkább kérd konkrétan, hogy ne tegyen dolgokat!

Ha az sem elég, akkor egyre tömörebben, egyre keményebben fogalmazd meg: Ezt hagyd abba! Ezt hagyd abba, vagy szólok a férjemnek/biztonsági őrnek, hogy zaklatsz! Stb.

Egyes férfiak nem hallják meg a női hangon elhangzó beszédet. Sajnos a munkádban is kell számíts ilyesmire..:S

2018. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!