Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok károsnak Puzsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok károsnak Puzsér Róbert párkapcsolatokkal foglalkozó témáit?

Figyelt kérdés

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=4wH4C99i430&t=


Azt mondja, hogy a nőknek nem szabad magadat adni, mert nem fog férfiként rád tekinteni. Szerinte az összes férfi csak a szexre megy és, ha azt mondja, hogy az igazit keresi akkor hazudik. Férfiként mondom, hogy olyan blődségeket beszél, hogy helyette ég a pofám. Azt mivel magyarázza, hogy én nem tekintek tárgyként egy nőre, amikor megpillantok egy szimpatikus nőt mindig az van bennem, hogy de szívesen megismerném és meginnék vele egy kávét. Én már nem csodálkozom azon, hogy a Puzsért szexistának és nőgyülölőnek nyilvánítják, mert tényleg az.


Nem tudta feldologozni azt, hogy tini korában nem kellett senkinek és azt se, hogy megcsalták egy párszor. Emiatt torzult a világképe. Ezzel semmi baj nem lenne, ha ezt próbálná feldolgozni, de nem ehelyett nagy nyilvánoságok előtt előadja azt, hogyha a nőkkel ismerkedsz sose ad magad, ne légy őszinte, mert egyedül maradsz. Tipikus macsó nőgyülölő szövegeket mond.


Egyik barátom megnézte az egyik videóját ahol három nővel beszélgetett és az egyik nő elmondta azt, hogy az utcán egy pasas alá nyúlt és erre azt felelte Puzsér gúnyosan, hogyha jó pasi lett volna biztos jól esett volna neki. A barátom erre azt felelte, hogy legszívesebben behúzott volna ennek a hülyének, hogy így beszél egy nővel. Akármilyen pasi nyúl alá az szexuális erőszak bárki is teszi ezt. Egyik nőnek se esik ez jól, még akkor se, ha tényleg egy jó pasi nyúl alá.


Puzsért én néha bírom, mert tud jókat mondani, de amikor a párkapcsolatokról és a nemiségről beszél ilyen blikk, velvet kaliberű búlvár stílusban adja elő. Az a vicc, hogy ő nagyon kritizálja a búlvár csak nem vissza észre azt, hogy ezt a témát ő búlvárosítja el. Ez a mars, vénusz általánosításával se értek egyet. Ilyen szól amelyik férfiben több a vénusz, magyarán a passzivitás az valószínűleg meleg. Nem vagyok egy karrierista típus jobban szeretek itthon lenni, mint dolgozni és ettől még is a nőkhöz vonzódok.


Azért is károsak ezek a megnyilvánulások, mert csak olajat önt a tűzre és úgy is rengeteg nőgyülölő férfi van és emiatt még több is lehet.


Amúgy én is sokat csalódtam nőkben, sokszor éltem át reménytelenséget, hogy sose fog összejönni, de legalább én legalább feldolgoztam ezt és nem kreáltam ilyen bugyuta ideológiákat, hogyha magadat adod akkor a nő gondolja azt, hogy de meg dugnám. Jézusom!


2018. okt. 7. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Te véletlenül nem a PZSR vagy?Nem lepne meg ha ellenkampányolna itt :D

Hozzá hasonló figurák is kellenek a közéletbe unalom ellen.És fogyjon vissza, nagyon jólállt neki.

2018. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Te is elsősorban dugni akarsz, amúgy minek akarnál kávézgatni? Aki ismerkedik az dugni IS akar, Puzsér azt kifogásolja hogy ezt nem lehet nyíltan felvállalni ismerkedésnél hanem a kölcsönösen elvárt viselkedésminták alapján kell csajozni, ezért sem tud őszinteségre épülni egy kezdődő kapcsolat.
2018. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek veled, kérdező, és nagyon jó fejnek tartalak. Mindazonáltal 25%-nyi funkcionális analfabéta országában nem kell csodálkozni, hogy az ilyen véleményeknek nagy keletje van. Én (nőként) már teljesen belefásultam abba, hogy - függetlenül attól, hogy működnek-e hasonló véleményeket hangoztató megmondóemberek, vagy sem - a nagy többség (mármint a FÉRFIAK nagy többsége, és sajnos a nők egy része is), némán vagy időnként véleményt nyilvánítva, ugyanazt gondolja, mint ő. Ez egy ilyen ország. :-(
2018. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem lenne celeb, szüzen halt volna meg.

A belinkeltet se vagyok hajlandó elolvasni.

Soma mamagésa szakállasan. Kb. annyira is hiteles.

2018. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Az igaz,hogy egy fèrfi ne legyen passzív.

De pont Puzsér az aki egy igazi balf_sz lúzer,igénytelen is,hörcsögképű,rikácsol.

Tipikus irigy mindenkire,irigy a Berkire,irigy Hajdú Petire,irigy Szabó Péterre.

Pontosan mert nyomorult kis èletèbe nincsen semmi ezért ugatni na azt tud.

Hajdùnak is beszólt,miközben megnèzhetjük ki mit tud felmutatni az èletbe,ki mit èrt el.

Olyan pattog aki egy rikácsolàson meg igènytelen külsejèn kivűl egy rothadó belsôt tud max felmutatni.

Szánalmas az az ember,nem vèletlen nem kell a nőknek max a lepattanóknak.

2018. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5 Na azért itt Puzsér mellett állok. Jogosan ment neki Hajdú Péternek, aki mások saját nyomorából gazdagodott. Hajdú Péter egy tehetségtelen pénzes ember, aki azért gazdag, mert eleve gazdag családból jött. Szabó Péter meg egy kókler, aki mások hiszékenységeiből gazdagodik. Pár mondatos semmitmondó idézeteket osztogat facebookon, méreg drága semmitmondó előadásokat tart. Berki meg egy igazi megélhetési celeb proli. Na most ezeket az embereket vessük össze Szokratésszal, Gandhival vagy Jézussal. Azért látni lehet, hogy óriási nagy kultúrális szakadék van köztük.

Ezt nem irigységből írom azzal semmi bajom, ha valaki sikeres valamiben és emiatt van jövedelme, de azzal annál inkább, ha mellé tehetségtelen az illető és gátlástalan pszichopata.

Meg mi az, hogy egy férfi ne legyen passzív? Már nem 19. században élünk. Nemi szerepeket már rég elkellett volna törölni a fenébe. Mindenkinek azt kéne csinálnia amit szeret, ha valaki a passzivitást jobban szereti akkor éljen passzívabb életet.

2018. okt. 7. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

"Jogosan ment neki Hajdú Péternek, aki mások saját nyomorából gazdagodott."


Dömsödi Gábor a Friderikusszal és Hajdúval való munkájáról szóló könyvében konkrétan leír egy esetet, amikor Hajdú egy partin bedrogoztatta őt (Dömsödit) azért, hogy olyasmi is kicsússzon a száján, amivel később majd zsarolhatja. De nem volt ilyen.

2018. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Mármint Dömsödi semmi olyat nem mondott, amit józanul is ne mondott volna. Ezek között nem volt semmi terhelő rá nézve.
2018. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem gondolom, hogy a szabad véleménynyilvánítás káros lenne, még akkor sem ha az nem egyezik az én saját véleményemmel az adott témában. Van amiben egyetértek vele, van amiben pedig nagyon nem.


Ilyet szerintem nem állított, hogy minden férfi mindig csak kizárólag a szexre megy. Viszont az ismerkedés során szerintem is fontos tényező a szexualitás. Ha egy vad idegen nőhöz az utcán odamész ismerkedés céljából, akkor azt azért teszed mert szexuálisan vonzónak találod (ebből következik az, hogy szeretnél lefeküdni vele). Nem azért mész oda a vad idegen nőhöz mert csodás annak a nőnek a személyisége vagy szuper a humora, ugyanis ezeket nem tudhatod mivel egyáltalán nem ismered. Ugyanakkor az a kettő nem zárja ki egymást, hogy szeretnél vele lefeküdni és emellett szeretnéd meg is ismerni.

Kedves kérdező te ismerkedtél valaha úgy nővel vagy volt olyan párkapcsolatod, hogy az adott nőt egyáltalán nem tartottad szexuálisan vonzónak viszont olyan jó volt a személyisége, hogy kínkeservesen de lefeküdtél vele. Én sose ismerkedtem vagy kezdtem párkapcsolatot egyetlen egy olyan nővel sem akivel nem akartam lefeküdni, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy nőgyűlölő vagy szexista lenne a magatartásom.


Ahhoz, hogy szexuálisan vonzónak találjak egy nőt elég csak ránéznem és rögtön el tudom dönteni, hogy vonzódom-e hozzá vagy sem. Azt viszont nem tudom ránézésre eldönteni, hogy szimpatikus lesz-e vagy sem. Tehát amikor odamegyek egy nőhöz ismerkedni már szexuálisan vonzónak találom de még nem tudom, hogy milyen a személyisége. Lefordítva: szívesen lefeküdnék vele de még nem tudom, hogy mást is akarok-e tőle.

Ismerkedést viszont nem kezdhetem úgy, hogy "Szia, lefeküdnék veled, de azt nem tudom, hogy akarok-e veled járni." Tehát értelem szerűen hazudni kell, de ezt nem azért teszem mert lenézem a nőket hanem mert egyébként már az első mondat után elküldenének a melegebb éghajlatra. Az egy éjszakás és szexkapcsolatok más lapra tartoznak.


Kedves kérdező amiről a barátod beszélt, az a "Funzine TALKS: A szolgálólány meséjének aktualitása napjainkban" kerekasztal beszélgetés volt, amit megnézhetsz youtubeon. A címben szereplő sorozatot nem tudom mennyire ismered. A sorozat arról szól többek közt, hogy a népességnövekedés céljából úgymond intézményesítették a nemi erőszakot és a kötelező gyermekvállalást. Különböző fórumokon, a sorozat alá azt kommentálták, hogy a főszereplő férfi aki elköveti az erőszakot az milyen jóképű és ők sem bánnák ha őket is levarrná, de ezt nem Puzsér állította hanem vadidegen, névtelen kommentelők. És ezekre a kommentekre reflektáltak rá a beszélgetés során. Az, hogy a beszélgetést, az iróniát, a szerkazmust, a szövegösszefüggéseket nem tudják vagy direkt nem akarják egyesek megérteni az nem a beszélgetők hibája.


Ezzel a mars-vénusz dologgal sem ezt akarná szerintem kifejezni amit leírtál, de bevallom ez a hasonlata a marssal és a vénusszal egy kicsit túlságosan ezoterikusra sikerült, és ezért eléggé bugyuta is lett szerintem.


Ha egy férfi azért válik nőgyűlölővé mert valaki azt mondta neki, akkor ott azért érezzük, hogy ott nem biztos, hogy a nőgyűlölet a legnagyobb gond a személyében.


3. szerint a funkcionális analfabétizmusból ered az, hogy a szabad véleménynyilvánítás során az emberek nagy része nem ért egyet vele. A 4. lehet a legnagyobb Puzsér fan mert még a nemi életével is tisztában van. Az 5. meg nyugodtan nézzen helyettem is érték nélküli közéleti műsorokat, mert azokban biztos csak jobbf_sz enmlúzer, igényes, nem hörcsögarcú, angyalhangú értékesebbnél értékesebb celebek és produkciók vannak.

2018. okt. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, nagyon jól összefoglaltad.


" Ez a mars, vénusz általánosításával se értek egyet. Ilyen szól amelyik férfiben több a vénusz, magyarán a passzivitás az valószínűleg meleg. "


Ez azért is ciki, mert ilyen tipikus poppszichológia. Nem vagyok pszichológus, de szerintem nagyon káros, amikor a pszichológiához nem értő emberek ilyen messzemenő következtetéseket vonnak le.


Puzsér szerintem álértelmiségi. Nagyon sokszor szól hozzá olyan dolgokhoz, ahol,ha értesz ahhoz, amiről beszél, kibújik a szög a zsákból: tényadatokban téved,utána se nézett. Több ismerősömmel és velem is előfordult már,hogy amikor olyasmiről beszélt, amihez értettünk, csak néztünk, hogy milyen hülyeségeket mond.

2020. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!