Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem mondja el mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem mondja el mit gondolnak a baratai?

Figyelt kérdés
Tegnap a baratom bemutatott a baratainak. (Nekik is vannak baratnoi) jol eltudtunk beszelgetni, az elkoszonesnel meg a puszit is ok kezdemenyeztek. Mikor eljottunk, annyit mondott hogy szimpatikus vagyok nekik, azt mondtak. De azt mondta majd masnap ugyis rakerdez. Rakerdeztem tegnap de azt mondta titok es nevetett, utana nem eroltettem. A kerdesem az lenne, hogy miert nem mondja el? Rosszat mondtak es fel hogy megbant?!
2018. okt. 8. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Pasik. Valószínűleg megmondták, hogy ők is csúnyán szétkúrnák a púzódat.

Akarod ezt tudni?

2018. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en inkabb attol tartottam, hogy rosszat mondtak ram es nem akar megbantani.
2018. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mikor eljottunk, annyit mondott hogy szimpatikus vagyok nekik, azt mondtak." - Mire kellett volna rákérdeznie és mit nem mond el ? :D

32/f

2018. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Nem teljesen ertem amit mondasz :D

Hat mivel en is ott voltam nyilvan nem kezdtek el taglalni, hogy milyen vagyok, de masnap amikor talalkozott veluk nyilvan nem voltam ott, ezert eltudtak mondani a velemenyuket. En kivancsi lettem volna ra, es nem ertem mi az oka hogy nem mondta el, hogy masnap mit mondtak.

2018. okt. 8. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ott voltam és a csodálatos, gyönyörű, okos, szellemes szavak minden szinonimája elhangzott. A rohadt szeánsz 6 órát vett igénybe, már azt sem tudtam kínomban mit igyak :D

32/f

2018. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!