Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honann tudhatom hogy pasiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honann tudhatom hogy pasiból van és torelálnom kell, vagy valóban nem fair amit művel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Onnan, hogy neked nem tetszik. Semmit nem kell toleralni, ha neked nem fer bele.

Amugy nem irtad, mirol van szo, igy hogyan valaszoljunk?

2018. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez nem teljesen igaz. Senki sem tökéletes. Minden kapcsolatban vannak veszekedések. Nem egy barátnőmtől hallani panaszkodást amikor nyelni kell. Ettől még imádják a párjukat és mégse hagynák el egymást.


Esetemben az, hogy az én hibáimat felhánytorgatja, bezzeg ő ugyanazt megcsinálhatja.

2018. okt. 8. 10:06
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy ez nem fair, de valahol kell engedni. Ő tőle például megkapom azt amit mástól nem tapasztaltam. Akkor megéri engednem?
2018. okt. 8. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Ha te hiszel abban, hogy "pasiból van", tehát ösztönállat, nem tehet róla, akkor nyeljél nagyokat.
2018. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Semmit nem kell tolerálnod, ami neked nem jó. Senki nem hibátlan, de csak olyan dolgokat tolerálj, ami neked még belefér, és nem érzed miatta rosszul magad. Tudomásul kell venni, hogy mások vagyunk és nem passzol mindenki mindenkihez, hozzánk passzolót kell találni, és ha valaki nem passzol hozzánk, az nem jelenti azt, hogy bármelyikünk is rossz lenne, csak mással leszünk boldogok.

Nem kell mindenen dolgozni és nem lehet mindenkivel összecsiszolódni. Van olyan tűz, amit vízzel lehet eloltani, és van olyan, amit porral, olajjal viszont egyáltalán nem.

2018. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
En is jo nagy nyeleseket kivanok.
2018. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
"Ő tőle például megkapom azt amit mástól nem tapasztaltam. Akkor megéri engednem?" - Nem biztos. Attól függ, milyen árat kell cserébe megfizetned. Például ha valakitől garantáltan megkapnám az anyagi biztonságot életem végéig, de cserébe semmit nem dolgozhatnék, nekem nem érné meg. Ha valaki sokat kedveskedne, szavakkal, tettekkel, közös programjaink is lennének bőségesen, a karrieremben is támogatna, biztatna, de közben rendszeresen megcsalna, az sem érné meg nekem.
2018. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt olyan barátnőm, aki felrótt nekem dolgokat, amikben ő is bűnös volt és ezt rendszeresen csinálta.

Úgy vágtam ki az illető hölgyet egy idő után, mint a macskát szarni.

Ez a viselkedés az álszentség netovábbja, hosszú távon gyakorlatilag elviselhetetlen, normális ember ilyet nem csinál, főleg nem a párjával. Azóta volt olyan barátnőm, aki nem viselkedett így.


Ez nem egy "nőből / férfiból van" dolog, hanem egyszerű képmutató magatartás, ami független attól, mi van az illető lába között.

2018. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt jön képbe az önismeret és az, hogy el tudd dönteni, mik azok a dolgok, hibák, amiket megéri számodra elviselni és mik azok, amiket nem. Egy szerelem se ér annyit, hogy szenvedjen az ember és olyan dolgokból engedjen, amik elengedhetetlenek a boldog, kiegyensúlyozott életéhez. Én pontosan tudom, mi az, ami még simán belefér nálam és mi az, ami miatt már elbúcsúzom az illetőtől, teljesen függetlenül attól, hogy mennyire szeretem. Semmit nem kell tolerálnod, ha a barátnőid szívesen válnak lábtörlővé a nagy szerelem oltárán, egészségükre, neked nem kötelező.
2018. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, amit azért kellene tolerálni mert "pasiból van"?


Az én párom pl semmi OLYAT nem csinál, amit azért kéne tolerálni, mert férfi ( nem taknyos kisgyerek, és nem PASI, ha érted). ;)


Egyszerűen fogalmaz van egy nagyon találó mondás, miszerint csak azzal bánhatnak megalázóan, aki azt engedi. HA te ehhez asszisztálsz, tedd azt, de nem olyan dolgok mögé kell bújni, miszerint minden pasi ilyen.

A tény az, hogy a tiéd olyan, amilyen, és ezzel vagy együtt élsz, vagy nem.


Másrészt egyáltalán nem mindegy, hogy más mit tolerál: lehet toleráni azt, ha valaki pl egy órával többet gépezik, vagy ha feledékeny, de lehet ettől még figyelmes veled és törődő. Vagy hogy sokat beszélget/pletykálgat a szomszéddal és bárkivel mert extrovertált de te már mennél és nem szereted a bájcsevejt túl hosszasan, ha nem pakol el maga után a konyhában, stb.


Meg vannak olyan dolgok, amikor pl sokszor szervez programokat külön és te eszébe sem vagy, vagy max utolsó pillanatban hív néha, ha más nők jobban érdeklik, mint te, és előtted sem zavartatja magát, ha le sem toj, ha más nőkkel flörtöl folyton, ha nem tudtok együtt tervezni mert egyáltalán nem tervez veled hosszútávon, csak van és él a világban, gyakorlatilag csak a félelme miatt van veled, hogy ne legyen egyedül.


Szóval nagyon nem mindegy, mi is az, amit tolerálsz. Ha neked az utóbbi is kijár, akkor egészségedre, szorítsd össze a fogaid és viseld el, ha szerinted minden "pasi" ilyen és.

Szimplán benne lehet, hogy -ahogy írták is- nem illettek össze.


ÉS attól, hogy más kapcsolata is sz.r, még nem kell mások után menni.

2018. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!