Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha öregebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha öregebb férfiak fiatal női kollégát tapogatnak (kéz, kar, derék, hát) úgy hogy csak minimalista munkakapcsolat van köztük? Bőv lenn

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam a kérdést, remélem nem tévedtem nagyot.

Szóval új helyen kezdtem dolgozni és már ismerem a kollégákat nagyjából de legtöbbel a munkához kapcsolódó pár szavas kommunikáción kívül semmim se volt. Mégis ha valamit akar mondani(munkával kapcsolatban) vagy csak pl. jó pihenést kíván a nap végén akkor nemcsak odajön hozzám 3-4 idősebb férfi kolléga(nem egyszerre) hanem meg is fogja a derekam/karom/kezem/hátam van amelyik csak rendszeresen de nem mindig míg van amelyik minden egyes alkalommal, ha naponta háromszor jön oda akkor háromszor érint meg/tapogat.


Ez most jól sejtem azt jelenti hogy jó csaj vagyok és úgymond "vén kecske is megnyalja a sót" dologszerű akar lenni ez az érintgetés részükről. Vagy mi?


2018. okt. 12. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez azt jelenti, proszto parasztok.
2018. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Majd a HR-en elbeszélgetnek velük, persze csak ha jelzed a dolgot.
2018. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Finoman puhatolóznak, hogy meddig lehet nálad elmenni. Azért mikor már a feneked markolássza, vagy alád nyúl, talán leesik, hogy mit akarnak... Milyen munkakörbe vettek fel, nyuszifül?


Tudok én is olyan cégről, ahol a biztiőrök minden takarítónőt megfogdosnak, de úgy rendesen. Mocsok az van, úszik a plàza, de csak fiatal csajok takarítanak. Illetve nem takarít, de fizetést kap.


Szóval mondhatjuk úgy, hogy van az a cég, ahol ez a belépőd.

Próbaidős vagy mèg?

2018. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Ösztönlények, akiknek nincs önkontrolljuk. Kérd meg hogy tapogasson inkább egy másik hozzá hasonló vén perverzt.
2018. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

"Ez most jól sejtem azt jelenti hogy jó csaj vagyok" most dicsekszel vagy panaszkodsz? Egyébként ha az a legnagyobb sikerélményed, hogy néhány vén tata megfogdos, mégsem lehetsz olyan jó csaj :D

Munkahelyemen egyetlen csaj van, akivel olyan szinten összebarátkoztam, hogy néha megérintjük egymást. Néha. Nem mindig.

2018. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Ez azt jelenti, hogy könnyen kaphatónak látszol.
2018. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem normális. Megmondanám nekik kedvesen mosolyogva, hogy ha még egyszer hozzám érnek, eltöröm a karjukat. :)

Mi a bánatot képzelnek magukról az ilyenek, most komolyan..??

2018. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez már erőteljesen súrolja a szexuális zaklatás fogalmát!!!

Te is tapogatod őket első naptól, első köszönéstől, vagy itt mindenki tapogat mindenkit???

2018. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha zavar, miért nem mondod meg nekik? Vagy annyira mégsem zavar?...
2018. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Hozzám fiatal főnököm viszonyul így... Mindig szeret hozzám érni vállam megolelni, vagy ha elmegy mellettem hasam megsimogatja, vagy kezem de mindig szeret a közelemben lenni. Szerintem én is tetszem neki és ez nem baj attól hogy idősebb vagy fiatalabb ugyanúgy eshet jól hogy jó csajnak tartanak, de ha zavar tényleg szólj nekik,hogy ez neked sok.
2018. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!