Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti szoba állnátok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti szoba állnátok még velem?

Figyelt kérdés

Egy pasi annó nagyon össze akart velem jönni nekem nem kellett. Akkoriban volt egy kapcsolatom. Aztan persze szétmentünk.

Írtam neki de nem is valaszolt, volt barátnöje. Most megtudtam hogy szetmentek 2 év után. És mivel nincs senkim pont most se, irtam neki. Vissza is lrt. Kerdeztem nem - e lenne kedve kávéra. ( a válasz: friss a szakítás és nem áll kédzen még rá). Azóta nem írtunk de én szamár megint irtam neki hogy mit csinall stb. Nemtudom ... szerintetek ebböl kisülhet valami. Ja amugy ha írok neki vissza ír.


2018. okt. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sötét nőtől szeretném magam minél távolabb tudni
2018. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Képet
2018. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki van zárva

A vonat sem jön vissza

2018. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok sötét?
2018. okt. 13. 21:23
 5/7 A kérdező kommentje:

igen a vonat se jön. De ő is szabad lett és én is az vagyok. akkor miért is ne jöhetne vissza?

de megértem azt is hogy 2 éves kapcsolaton nem olyan könnyű pikk- pakk tovább.

2018. okt. 13. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet tényleg nem áll készen, de ha készen is fog, akkor sem biztos, hogy akar tőled még bármit
2018. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vonat azért nem tud visszajönni mert a vágányt nem csak egy szerelvény használja lol
2018. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!