Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felöltözve tök jól nézem ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felöltözve tök jól nézem ki, az arcom is szép, a személyiségem is egyedi. Azonban ruha nélkül botrányos a testem, emiatt komplexusaim vannak. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Alkalmatlan vagyok tartós párkapcsolatra, mert egy átverésnek tartom magam. Vékony és izmos vagyok, mert odafigyelek a kajálásra meg a mozgásra, jól öltözöm, felöltözve jól nézek ki, és ezért sokaknak bejövök. Azonban egy gyerekkori betegség és kezelése miatt a bőrömön pár helyen hatalmas striák vannak, és a (nem nagy) mellem is megereszkedetg kissé. Emiatt átverésnek, értéktelennek érzem magam, és félek, hogy csalódást okoznék annak, aki valóban tetszik. :(

25/L



2018. okt. 14. 06:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Gyakran a nők kritikusabbak a külsejükkel, mint az indokolt.
2018. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Menj vissza aludni kislány. Eléggé fáradt lehetsz, ha ilyen b..romságokat írsz ide.

Menj pszichológushoz, ha igaz, amit írsz. Testképzavarod van és agyilag is beteg vagy.

Azért is vagy alkalmatlan, mert Ennyire felfújod a semmit!!!

2018. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek tényleg nem olyan elváltozások, ami felett átsiklik a tekinteted.
2018. okt. 14. 06:42
 4/19 A kérdező kommentje:
Most keltem :D
2018. okt. 14. 06:43
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Ha szeretnél egy objektív (női) véleményt, küldj nyugodtan képet a szerinted problémás területekről és őszintén el fogom mondani a véleményem.
2018. okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Tipikus példája a kérdésed annak, hogyha nincs semmi gondod akkor csinálsz magadnak, hogy legyen min aggódnod..


Ez nem átverés, senkinek sem tökéletes a teste.

2018. okt. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2018. okt. 14. 07:30
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Én meg duci vagyok, lóg a cicim és steiáim is vannak, a párom mégis megszexel. Tedd túl magad ezeken a hülyeségeken.

24/L

2018. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nőként mondom neked, hogy semmi baj a testeddel (néztem a képeket)

A striák, olyanok, mintha valami vadmacska karmolásos tetocálás lenne, szerintem még szexi is ;)

Egy nagyobb mell mindig lóg egy picit (az enyém is hasonló) és nem érdekli a férfiakat. Nem azt nézik, hogy lóg egy picit, hanem hogy mell. ;) Úgyhogy fel a fejjel, kicsit több önbizalmat magadnak.

2018. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Aki ezek alapján dönt, hogy lelép, az jobb is ha lelép. Neki nem te, mint ember, mint nő kellesz. Neki egy elképzelt női test kell, annak meg semmi köze a szerelem, szeretethez.

A ciciddel egyáltalán nincs semmi baj. A pocin lévő bőrhibák, azok sem gondok. Elég sok nőnél láttam már ilyet. Ez sem olyan dolog, amitől meg kéne rémülnöd.

2018. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!