Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak, miért gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, miért gondolja sokatok úgy, hogy "minden lány ugyanolyan/ugyanúgy néz ki" és hogy "nincsenek egyedi lányok"?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok arra, hogy mi az a dolog, amiért egyre többi férfitól hallom azt, hogy minden lány ugyanúgy néz ki és ez unalmas. Mi az, amiért így vélekedtek? Pl mostanában sok lány ugyanolyan színű/fazonú ruhákat hord? Vagy beszéd stílusban (káromkodás, "csicskázás"), esetleg a hozzáállásukban hasonlóak egymáshoz? Valamint, milyen az a lány a ti meglátásotok szerint, aki igazi egyéniség, csinos és nem halad a tömeggel?


Köszi előre is a válaszokat. Minden féle-fajta meglátás érdekelne. :)

18/L



2017. márc. 25. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nem gondolom úgy, szerintem ez hülyeség.
2017. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanolyan egyenruhákba jár a többségük,semmi kreativitás.Tornacipő,pi*sagatya,meg valami sima felső.

A viselkedésükről már nem is beszélve,öntelt,beképzelt,flegma pi*sa a többségük. Ha nem jóképű vagy,lassan rájuk se nézhetsz már manapság.

2017. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Legtöbbnek, nincs egyéni stílusa. Ami ép a divat, azt viseli a legtöbb.
2017. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Megvan az a csücsörítve szelfizem magam és szorgalmasan pakolom fel instára, facebookra tökömtudja még hová, emellé el vagyok szálva magamtól, de rettentően ? Persze, nem ugyan úgy néznek ki, de valahol egyformák. :)

30/f

2017. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!

#4 A csücsörítéstől és a kutyafejes snapchattől én is kivagyok :D

2017. márc. 25. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem minden, csak van egy divat, és a nagy részük azt követi öltözködésben, beszédben, meg abban hogy mit "szeret".


Aki különáll, az kirekesztett mindig is, nem csak nőknél.

2017. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
72%
A #2-es hozzászólót annyival egészíteném ki, hogy plusz még a 6 négyzetméteres lencséjű napszemüvegüket is felrakják, ami a fejük 85%-át kitakarja. Bravó! Így aztán különbséget lehet tenni közöttük.
2017. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

#7

húúú igen a "pilóta" napszemüvegek! És kizárólag ilyen napszemcsiben készült képekkel "társkeresőzik" egy csomó csaj, tehát a képeik olyanok mint ha ott se lennének, mert nem látszik az arcuk.

2017. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Ami engem a legjobban bosszant, hogy a legtöbb lánynak/nőnek az első az érdek. Legtöbbjük csak azt nézi a férfin, hogy milyen kocsiból száll ki, (ha villamossal utazik már nem nyert kb) hogyan öltözködik, (ha nem tesz ki 500 ezret a ruha szettje akkor már ahogy te is írtad "csicska") milyen a testfelépítése, (legyen nagydarab kopasz, vagy focista alkat... nevetséges) aztán a fontossági sorrendben azt veszik utoljára, hogy milyen belsőleg, milyen a természete és mik a tervei.


Lehetsz te akármilyen rendes srác/férfi aki becsülettel dolgozik és lojális mind nővel mind férfival, fiatallal-időssel (stb.), lehetnek égbetörő terveid és hozzá egy jó látásmódod, elképzelésed amivel azt idővel meg is tudod valósítani, ha nem vagy gazdag és/vagy jóképű, izmos, akkor nagyon meg kell szenvedni egy nőért.


Fiatalkorban (12-14 éves korban) a lányok azt nézik, hogy ki milyen helyes/aranyos és milyen cuccokban jár. Majd (16-20) azt, ki milyen magas, izmos és persze mennyi pénze van. Később amikor belépnek a 30-as évekbe és még semmit nem értek el, se gyerek, se semmi, csak 1-2 pasas akik vagy kihasználták vagy fordítva, rájönnek, hogy egy normális férfi kell nekik akire számíthatnak és persze csinál nekik gyereket, hogy aztán ne kelljen dolgozni legalább pár évig. 40 fele sok nő nem képes bevallani magának, hogy már nem egy friss csirke és nem éri be a saját idősödő korosztályával így akár 10-20 évvel fiatalabbaknál próbálkoznak aztán csak csalódnak mert senki nem veszi őket komolyan (stb). 50 től meg már minden mindegy.


Tehát ha valaki (fiatalabb egyén) gyorsba be akar csajozni és nem felel meg a fent leírtaknak akkor 50 felett keresgéljen. (xD)


Bocs ha ezzel megsértettem bárkit, persze vannak kivételek, de szerintem nem vagyok messze az igazságtól.


Átlagba szerintem az emberek (mind a nők mind a férfiak) maguk sem tudják mit akarnak sokszor. Ha már itt tartunk szerintem simán vehetjük egy kalap alá a férfiakat a nőkkel ebben a témában. Senki sem tökéletes.


20F

2017. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 Nagyon tetszik a meglátásod, szerintem teljesen igazad van. Én is ismerek egy olyan beképzelt p*csát, aki konkrétan egyszer a barátnője arcába röhögött úgy, hogy majdnem leköpte, azért mert mutatott a lány egy képet a barátjáról, aki nem volt olyan sovány és magas, mint amilyet ma "elvárnak". Valóban az ostoba hozzáállás miatt marad egyedül annyi ember, és ezt maguknak köszönhetik.


Köszönöm, jöhetnek még, kíváncsi vagyok kit mi zavar még. A napszemüveges valóban bosszantó lehet, bár meglepődtem egy kicsit, mert ezt még nekem nem nagyon emelték ki fiúk úgy, mint zavaró tényezőt. És én nem is látok napi szinten annyi napszemüveget viselő lányt/nőt. Mindenesetre érdekes, megértem, hogy ez is idegesítő lehet, ha ti tömegesen találkoztok ilyennel. :)

2017. márc. 25. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!