Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyankor néz meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyankor néz meg a legtöbb lány/nő mikor én azt nem látom?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha valakire szemtől szembe ránézek akkor az nem túl gyakran néz vissza a szemembe vagyis nem szemezik velem, rám sem néz inkább. Viszont ha nem a hölgy van a látóterembe, hanem mondjuk egy ajtó, amin be akarok lépni és hirtelen valamiért mégis félrenézek akkor egyből elkapom a tekintetét, hogy engem néz.

Ez mindig így működik? Valójában minden srácot így megnéznek, anélkül, hogy az észrevenné?



2018. okt. 14. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a leírásban felismertem magamat.

Én is mindig így csináltam, hogy csak addig néztem a nekem tetsző srácot, amíg nem nézett vissza rám. Hihetetlenül zavarba tudtam jönni, ha véletlenül találkozott a tekintetünk, sose mertem szemkontaktust tartani. És igen, ezt azokkal csináltam, akik tetszettek első látásra. Viszont nem állítom, hogy nem történhetett meg olyannal, akinél csak bambultam, vagy valami fura volt rajta, hogy véletlen "rajta maradt a szemem", de azért az esetek nagy részében inkább tényleg olyanokat néztem, meg, akik bejöttek. Egyszer elő is fordult egy koncerten, hogy utána odajött hozzám a srác, és elkérte a nevem, hogy bejelölhessen, de ez volt az egyetlen precedens.

Tudom, hogy nem a legcélravezetőbb ez a viselkedés, mert nyilván amikor szingli voltam azt szerettem volna, hogy alakuljon valami, de egyszerűen nem tudtam mit kezdeni a zavarommal. Kicsit érettebb fejjel, ha most keresnék párt, lehet már jobban merném tartani a szemkontaktust.

2018. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hátadon látnak valami érdekeset.
2018. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!