Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Buszon néha úgy erzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Buszon néha úgy erzem, hogy egy ket szimpatikus lany mintha direkt hozzam dorgolozne, es olyankor en sem huzodok arrebb. Nem taperolasrol van szo. Van ennek valosag alapja?

Figyelt kérdés
Vagy pl alltam es nagyon tetszett a lany elottem, o is ugy vettem eszre hogy neha felem nezett, sokan voltunk es kb tudta hogy ott a kezem, de mi elott leszallt a feneket ida nyomta... lehetseges hogy rgyes nok igy probalnak jelt adni? Veletek volt mar hasoblo esetleg vagy ezek csak veletlenek inkabb?
2018. máj. 22. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasi hibakert, telorol irtam gyorsan :)
2018. máj. 22. 10:09
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Bizony bizony, a nők hajlamosak ilyn " jeleket" adni, nekem például az egyik kapcsolatom így kezdődött....
2018. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Mindeközben a nő a barátnőinek ezt meséli:

"Ott állt mögöttem egy creepy fazon, végig engem nézett, tökre zavaró volt, és a végén még a s.ggem is megfogta..."

2018. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
#3-as: lehetséges, mert a nők szeretik feszegetni a határokat és egyre nyíltabban vállalni mindent ami felizgatja őket, legfőképp akkor ha másra tudják hárítani a felelősséget és megnyugtatni magukat, hogy a legnagyobb rib*iskedés közepette is áldozatok és szentek. :)
2018. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg nok velemenye? :)
2018. máj. 22. 10:24
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kicsit hihetetlenul hangzik. :) En arra gondolnek h egyszeruen nagy a tomeg. Biztosan mashoz is hozzaert. Nem akarlak direkt lelombozni kerdezo, csak nem latok logikat abban, hogy pont mielott orokre eltunik a szemed elol meg sejtelmesen hozzad erjen.
2018. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem lombozol le, pont ezert kerdeztem, hogy tudjam, mennyire kepzelek bele olyat amit nem kene :)


Am. en pont arra gondoltam, hogy azert bedobta egy utolso jelkent, higy hatha leszolitom/utana megyek

2018. máj. 22. 10:35
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Tömött járműről nehéz úgy leszállni, hogy senkihez ne érj hozzá :)
2018. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lelombozni, de semmi rejtett üzenete nincs ennek. Én elég csinos vagyok és gyakran utazok zsúfolt buszon, de eszembe nem jutna ügyelni arra, hogy egy "védőburok" legyen körülöttem a kellemetlen félreértések elkerülése végett. Sőt... ha valaki kínosan belemászik a privát szférámban (ugye tömött buszon ez elég gyakori), akkor nem vagyok rest a fenekemmel/kezemmel is "helyet csinálni" magamnak, legyen az egy 65 éves öreg bácsi vagy egy 185 centis álompasi. Az hogy ezt más pasi - jelen esetben te - másképp értelmezi, az már egy másik kérdés.
2018. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én szoktam ilyet csinálni. Nekem is így kezdődött az egyik kapcsolatom


20/L

2018. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!