Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam? Szerintitek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam? Szerintitek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Sokáig azt hittem mikkor ismerkedtünk a barátommal hogy nem akar tőlem semmi komolyat. Pedig én már akkor őt akartam , vele lenni . Mindennél jobban akartam. Nem tudtam hogy ő mit akar tőlem. Féltem hogy nem akar velem össze jönni. Ezért beszélgettem még 2 sráccal ha a barátommal esetleg nem sikerülne. Később mikkor össze jőtünk én még beszélgettem az egyik sráccal. Szép fokozatosan építettem le hogy nem akarok tőle semmit. A beszélgetésünket töröltem velük mert féltem ha lassa a barátom annak ellenére hogy nem akartam már tőlük semmit szakítani fog. Később kiderült és rá jött a barátom hogy ismerkedtem mással és hogy töröltem a beszélgetést. Mit tehetnék hogy helyrehozzam? Mindennél jobban akarom őt. Soha nem szeretem és vágytam igy senkire.

2018. okt. 14. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi van abból, ha az ismerkedés elején még másokkal is ismerkedsz? Ez annyira prűd hozzáállás. Ha normális, akkor nem érdekli, és tudja, hogy már csak veled van, és nem beszélgetsz másokkal.
2018. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lássa? :O Hagyd ezt a pasit,ne birtokloval akarj kinlodni aki melett majd a boltba se mehetsz le egyedül..
2018. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta az elején nem érdekel kivel beszélsz. Beszélgethetsz férfiakkal is nem zavar csak normális keretek között. Mikkor mar együtt voltunk kitöröltem egy beszélgetést és ez miatt van nagyon kiakadva.
2018. okt. 14. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kiábrándulnék olyan nőből, aki nem is kettő, hanem 3 vasat tart egyszerre a tűzben, hogy valamelyik majd csak összejön.

Kicsit sem komoly szándékot sugall. Megváltoznának az érzéseim, tovább lépnék.

2018. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!