Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintitek? Hazudik?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyszer lementet egy képernyő fotót. Együtt voltunk és írtam neki valami szépet ezért is szedte le. Azonban észre vettem a képernyő fotóban egy beszélgetést ami már nincs meg mert kitörölte. Azt mondta azért törolte hogy ne legyek ideges a semmiért. Azonban csak annyi látszót a beszélgetésnél hogy "találkoznék veled de sajnos nincs időm"

2018. okt. 2. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki hazudik! Egy embert ismerek csak aki megbízható. A barátnőmet. Ilyet még soha nem ismertem miint ő! Ha Á-t mond, arra mérget vehetek, hogy holnap is az lesz, és holnapután is! Bár ilyen egyenes lenne mindenki!

De azzal ne foglalkozz hogy kivel mit dumált a barátnőd!

Biztosan udvarolt neki valaki. Flörtölt.

Légy udvariasabb, és udvarolj Te is!

2018. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem tudni. De ha annyira találkozni akart volna akkor nem lett volna "kifogás" az idő hiánya.
2018. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ramaszo fiut pattintott le. Tipikus duma. Szerintem nincs okod idegeskedni.

N/36

2018. okt. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak valakit tényleg le akart volna rázni, azt nem titkolta volna , kedves 36/N.


Nem csak tipikus lerázó szöveg, ha nem érek rá valamire én is ezt mondom.

2018. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!