Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvaltozhatott?

Figyelt kérdés
Regota benne van egy ferfi az eletembe, volt hogy honapokig nem beszeltunk. Mikor megismertem egyaltalan nem fuztem hozza semmi remenyt, falta a noket, kiakarta magat elni, en hagytam, hiszen fiatal. Nagyon tetszett, de latva, hogy mit csinal, erzelmileg nem nyitottam fele. Mindig elmondott mindent oszinten, egyfajta baratsag lett. Olyan 1-1,5 honapja pedig mintha kicsereltek volna. Folyamatosan ir, talalkozni akar, es azt mondta miota kozel kerultunk egymashoz, o nem ismerkedik, nem csajozgat. Hozzateszem 2 szer lefekudtunk regen. Emellett a talalkozoknal vacsorzani megyunk, megmutatta hol lakik, es a baratai egy reszenek bemutatott. Mi tortenhetett vele? Mit akar most?
2018. okt. 15. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell a skalpod neki megint. Aztán ugyan úgy fog átlépni rajtad, mint korábban.
2018. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán szerelmes?

Még mindig él a sztereotìpia hogy a férfiak nem változnak?

Anno én is ilyen voltam,aztán mikor megismertem a nőt aki azóta már a feleségem,rövid idő alatt megváltoztam.

2018. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!