Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy látszik mégis velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látszik mégis velem van a baj, de konkrétan mi?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm, mert sose jutottunk el odáig, többnyire idő előtt lelépett.

Lánybarátaim volt mindig jónéhány, és őket úgy is kezeltem, de vmiért mára már ők sem kíváncsiak rám.

Mi történt? Mi történik? Mi van velem? Teljesen gátlásos leszek a lányokkal szemben, annyira magam alatt vagyok.

Eleinte úgy voltam vele, hogy előbb-utóbb meglesz az igazi, és ők nem azok voltak. De amikor már azok a barátok is elhagytak, akiknél soha nem próbálkoztam be, akkor már én sem értem a helyzetet.

A külsőm sose volt túl vonzó, viszont egy barátságban ez számít a legkevésbé.

Kicsit tán érzékeny vagyok és nem egy bunkó macsófiú, lehet, hogy ezzel van a baj, azt nem lehet mondani, hogy túlságosan nyomultam, mert inkább flegmának mondanám magam, mert akinek én nem vagyok fontos, az nekem sem lesz az.



2013. aug. 5. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha azzal tisztában vagy, hogy külsőre nem vagy túl vonzó, akkor ezzel a kérdés egy része meg is lett válaszolva. De ettől függetlenül még lehetnének barátnőid, mint csak baráti, mint szerelmi téren is. Úgyhogy azon neked kell elgondolkoznod, hogy pl. mennyire voltál jó barát, számíthattak-e rád, stb. Az se árt, ha van benned valami érdekes, valami, amiben nagyon otthon vagy, és aszerint is kereshetnéd mások (lányok) társaságát, mert ha valaki túl "szürke", amolyan semmilyen, akkor kevésbé figyelnek rá oda az emberek. És itt NEM a bunkó, szétdrogozott, gazdag-apuci-kicsi-fia féle valamire gondolok, hanem valami egyszerűbb dologra. Mint egy hobbi, hogy sportolsz vagy táncolsz, rajzolsz, olvasol, imádsz filmet nézni, egy akármi, amire lehet beszélgetéseket, programokat építeni. Mert egy kapcsolatban, akár baráti, akár szerelmi, fent kell tartani egyfajta érdeklődést, vagy ellaposodik az egész. És sajnos vannak olyanok, akiknek ennyi is elég ahhoz, hogy csak úgy felszívódjanak.


De ezt így külső szemlélőként, úgy hogy nem is ismerlek, elég nehéz lenne megmondani, hogy veled konkrétan mi a helyzet... Az is lehet, hogy a társasággal van a gond, nem veled. Mindenesetre pár régi "barát" miatt ne legyél gátlásos vagy önbizalom hiányos, mert a végén még elszalasztod a Te nagy dobásod :)

2013. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A legsötétebb időkben a reményt saját magunkban kell keresnünk. Ha ezt a mondatot megérted es ki tudod használni akkornincs tobb betegség stb. De a barátságot ez sem javítja kivéve ha a mondatot télleg e

érted.

2014. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!