Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy magát intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy magát intelligens nőnek/férfinek valló ember, valóban intelligens-e, ha kiadja a partnerét akivel valaha szexualizált?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, mert az alap intelligenciához tartozik, hogy akár jelen kapcsolatot, akár elmúlt kapcsolatbeli szexualitást nem beszél ki egy ember. De hátha én látom rosszul:)

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2018. okt. 15. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ez max. az értelmi intelligencia kérdése, de még az sem ilyen sarkos, szituációtól függ...
2018. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A szemelyiseg nem intelligencia fuggo.
2018. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1 Szerintem nincs az a szituáció ami ezt megengedhetővé tenné. Intelligens ember nem teszi, mert őrzi a privát szféráját, még itt a net-en is. Ez abszolút csak és kizárólag arra a személyre tartozik, akivel volt/van az illető. Másra senkire.
2018. okt. 15. 14:30
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, elvben egyetértek. De mi van, ha azt, aki itt a neten (egyébként név nélkül) olyan illetőt "ad ki", aki a szexuális együttlétek során mondjuk súlyosan traumatizálta őt?
2018. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 Akkor se tartozik senkire. Csak az adott férfire, adott nőre. Adta az engedélyét hozzá, hogy te róla beszélhess? nem. Intelligens embernek tartod magad? Akkor?
2018. okt. 15. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Azt tapasztaltam az életben, ha csak szex, akkor igen sokan részletesen beszámolnak baráti körben, milyen volt az ágyban. Viszont ha vannak érzelmek, kapcsolat, akkor nincs róla semmi. Kapcsolatban a párjukat nem szokták kibeszélni. Az intelligenciához nincs köze ki mit beszél ki.
2018. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

5-re:

Nem!

Ha itt a neten, név nélkül ír róla bármit, akkor nem ismerhető fel.

A "másik kiadása" akkor értelmezhető fogalom, ha felismerhető, hogy itt Kovács Erzsébetről van szó, aki Mátészalkán a Kossuth u. 33-ban lakik és a közeli élelmiszerboltban pénztáros.

Ha nem tudod beazonosítani a "kibeszélt" személyt, akkor nincs kibeszélve.


Egyébként azt sem írtad, hogy mit mondott el róla. Van, amit az egyik ember kibeszélésnek tart, a másik nem.

Csak egy példa: nem egyszer olvastam itt a gyakorin olyat, hogy egy nő pontosan tisztában volt azzal, hogy nővére és annak férje között nem jó a szex. Namost az ő családjukban ez lehet, hogy belefér, de én nem örülnék, ha feleségem lánytestvére ilyen dolgot megtudna rólunk.

Máshol nem jön össze a baba, és a nő anyja gyerekgyártó pózokat javasol. Nekem ettől szintén felforrna az agyvizem (mondjuk az érintett férfinak is felforrt). :DDD

2018. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6 *Az intelligenciához nincs köze ki mit beszél ki.


De pont hogy van. Tévedésben vagy, de nem kicsit.

2018. okt. 15. 15:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolsz hogy pl. az aktus után a csaj körbeturnézza a társaságot hogy a pali nullásliszt volt?
2018. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7 *Egyébként azt sem írtad, hogy mit mondott el róla.


Nem mondtam, hogy rólam lenne szó, hanem általánosan, megbotránkoztató jelenségnek tartom.

2018. okt. 15. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!