Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki valaha megcsalta már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valaha megcsalta már a párját, valóban volt olyan közületek, h egy ostoba ballépésnek tartotta és halálosan szerelmes volt a párjába? Illetve, ha menekülés vagy vigaszkeresés volt, mi volt a probléma a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a vélemyényem, ha valaki csal, az bizony nem egyszerű dolgok miatt történik, a kapcsolatban mindig nagyobb bibi van.

2013. jún. 12. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Aki halálosan szerelmes, nem csal. Ennyi.
2013. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki meg csalja a párját,azt tuti nem szerelemes főleg nem halálosan!!!
2013. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Velem ilyen volt igen! Részegen smaroltam egy sraccal pedig imádtam a párom. Sajnos miután elvesztettem akkor döbbentem rá valójában mennyire...25/L
2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
hülye ballépés volt de szerencsére megbocsátott. én nem értek egyet hogy aki szeret nem csal meg. sajnos azzal is előfordulhat aki szeret és nincs semmi gond a kapcsolattal. egyszeri esetet meg megbocsatanek hosszú távú erzelmeken alapuló viszonynak viszont azonnal és véglegesen szakítanék
2013. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, aki azt írja: aki halálosan szerelmes (és ugyanígy viszontszeretik) az nem csal! Persze, sok szituáció lehet, az alkohol, drog, vagy csak egy félreértés...ez mind igyen rossz tanácsadó lehet. Ezért kell észnél lenni, és inkább leülni megbeszélni a dolgokat, helyrehozni a kapcsolatot, aztán ha nem megy, akkor elvállni békében. Szerencsére nem tapasztaltam, de a megcsalás/megcsalatás az egyik legfájdalmasabb dolog, jobb elkerülni. Hogy mi volt az ok? Ezer ok lehet a fentieken kívül is. Mára már szinte divat is lett, a legkisebb problémára sutty, vígasztalódni mással. Szerintem, ha mindig becsületes az ember, akkor azt is kapja vissza. Engem még sosem csaltak meg (remélem, ezzel nem kiabálom el), és én sem csaltam senkit. Veled esett ez meg, vagy ismerőssel?
2013. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16%

Velem is volt mar ilyen..

A parom nagyon sokat foglalkozott egy masik lannyal ugy tudom volt is valami koztuk.

Nekem ez nagyon rosszul esett es en csokoloztam egy fiuval nagyon megbantam..

Megbeszeltuk elmondtunk egymasnak mindent es azota is egyutt vagyunk es sokkal jobb a kapcsolatunk mostmar eszunkbe sem jutna ilyesmi nagyon szeretjuk egymast igazabol azt kell mondjam ez erositette meg a kapcsolatunkat.

En ugy gondolom egyszer mindenkivel elofordulhat "tanulas" keppen.

De aki tobbszor is megtenne/megteszi az nagyon csunya dolog es az biztosan nem szereti a parjat.

2017. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!