Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek ez azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek ez azt jelenti hogy szerelmes lettem bele?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel már elég rég óta ismerjük egymást eddig csak köszönő viszony volt köztünk. Azonban facebookon elkezdtünk elég sokat beszélgetni egymással, nekem nagyon megtetszett de ő mondta hogy ő még nem szeretne semmi komolyat. Akkor annyiban is maradt ez a beszélgetés, azonban nem tudtam róla lemondani és belementem vele egy szexbe. Azóta nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá. Szeretnék vele újra találkozni akkor is ha tudom hogy ez csak a szexről szólna. Miért nem tudok lemondani róla szerintetek? Akár üzenetet is irhattok

2018. okt. 19. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Lehet. Megtetszett neked, jól érzed magad vele.

Próbálkozz nála, hátha kialakul több is!

2018. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Aki "nem akarok komolyat" dumával jön, annak nem kell csak a punád! De te is csak kefélni akarsz, így lehet valami jó is összejöhet. De esküvői ruhát ne rendelj még!
2018. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"ő még nem szeretne semmi komolyat" <=> "azonban nem tudtam róla lemondani és belementem vele egy szexbe"


Öngólt lőttél. A helyedben válaszút elé állítanám és ha nem akar semmit tőled, akkor továbblépnék; egyébként csak magadat álltatod.

2018. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerelmes? Inkább csak viszket a lábad köze. Mennél újra, hogy jól dörzsölje meg.
2018. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem akar jelenleg tőled semmit, egyedül szexre vagyok jó.

Gondolom kevés impulzus ért téged, emiatt azon kívül, hogy nem akar téged, te még mindig ragaszkodnál hozzá.

Viszont gondold át, jó szexet bárkitől kaphatsz. Érdemes-e olyanra pazarolni az időd aki valójában nem akar kapcsolatra?

2018. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem a szerelem érzése.
2018. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!