Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy jelenleg valakibe? Tetszik jelenleg valaki?

Figyelt kérdés

Milyen lépéseket teszel az ügy érdekében?


Azoknak akik együtt vannak valakivel leírhatják, hogy mióta tart :)


2018. okt. 18. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Szomorúnak tűnik, ha erre a kérdésre csak "Nem. Nem. Semmilyent." szavakkal tudnék csak válaszolni vagy valami halandzsával? 🙄
2018. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett valaki, de nem mertem lépni (nőként) amikor ott volt a helyzet, úgyhogy az a hajó elment. Más nincs a láthatáron.
2018. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szerelmes.

Nincs olyan aki tetszene.

Igazából most komoly betegségem van, így csak a felépülésre vagy túlélésre tudok fókuszálni.

2018. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez túl bonyolult
2018. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de most valaki más van neki. Mikor megismertem, akkor már alakult köztük, de én akkor nem tudtam, hogy van-e valakije vagy nincs. Nem tudom nem szeretni, és ez az érzés nekem új.

Mivel fiatal a kapcsolata, és látszik online egy előző kapcsolata is, ami hasonló dinamikával zajlott annak idején, aztán hirtelen ért véget, így nem tudni, hogy ez a mostani hogy alakul, marad-e hosszú távon, meddig tart. Az előző alapján bármi lehet.

Én annyit teszek, hogy amennyire tudok, jóban vagyok vele.

2018. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

#5

Nem lett volna egyszerűbb elmondani neki, hogy többet szeretnél tőle ahelyett, hogy nézted ahogy összejönnek? Ez olyan szomorú...

2018. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"Nem lett volna egyszerűbb elmondani neki, hogy többet szeretnél tőle ahelyett, hogy nézted ahogy összejönnek?" - Nem ismertem elég régóta ehhez, mire bennem realizálódtak az érzések, addigra már összejöttek.
2018. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindig jön valaki aki megtetszik. Ilyenkor a legtöbb amit teszek hogy megjegyzem és este róla álmodom :) Aki szerint ez gáz.. nos, igen az, nem véletlenül nincs senkim :/
2018. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Olyan 4 éve szerettem bele valakibe, de valami elképesztően elmebeteg módon, történt is köztünk ez-az, noha sosem voltunk hivatalosan egy pár. Most már nagyjából normalizálódott a helyzet, a mai napig ő áll hozzám a legközelebb, de már nem sóvárgok utána. Ami igazán vicces, az az, hogy egészen bejön nekem az, akivel jelenleg jár. :D Értelemszerűen nem teszek lépéseket.
2018. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Magamba, de nagyon.
2018. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!