Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a legnagyobb kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a legnagyobb kor különbség amit meg elfogadsz. Habar nem értesz vele egyet?

Figyelt kérdés

(A nő a fiatalabb)

Pl.: 26 év az meg elfogadható ha jól kezeli mind két fél??


2018. okt. 20. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

*Pl.: 26 év az meg elfogadható ha jól kezeli mind két fél??


Nem.


Max. 10 év a férfi javára, és max. 5 ha fiatalabb a férfi, de csak 40-en felüli korosztálynál.

2018. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam maximum 15 év (ha a férfi idősebb.)
2018. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem max. 10 ev. Masoknal. Nalam 3. Soha nem volt meg 3 evvel idosebb baratom sem, csak 1-2 ev.
2018. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel más emberek párkapcsolatában a korkülönbség. Nem nekem kell velük együtt élnem.


Nekem meg sosem volt kikötésem a kort illetően felfelé, lefelé sokkal inkább. Gyerekes gondolkodású emberek között nem érzem jól magam annyira.

2018. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Én aztán elfogadom azt is, ha egy 14 éves lány egy 50 éves férfival kavar. Pont ma beszéltem ilyesmiről egy kérdés alatt, hogy ez számomra mennyire undorító és mennyire taszító lenne, de nem vagyok egy jótét lélek sem különösebben egy jó ember és még csak olyan se aki szükségességét érzi ismeretlen vagy ismert emberek kapcsolatába beleszólni aminek nem vagyok részese. Az nyilván más lenne, ha a húgom, testvérem, későbbiekben a lányommal, ha lesz történne ilyesmi.


Én azt mondom, hogy erre leginkább 18 éves kor alatt van egyfajta nem tetszés az emberekben és bennem is.


Mondjuk 14-17 éves korban én azt mondanám, hogy 5-6 év az ami még nem irreális és teljesen elfogadható. Utána meg már teljesen mindegy. Például egy 30 éves nő és egy 56 éves férfi teljesen okés lenne mindenki szemében szerintem.

2018. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
ha már elmúltak 20 évesek akkor a 10 év belefér ha a pasi az idősebb, ha a nő az idősebb akkro max 5 év.-
2018. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagykorúak mindketten, akkor teljesen mindegy, lehet 50 év korkülönbség is felőlem, elítélni nem fogom. Lényegtelen, hogy a nő vagy a férfi a fiatalabb. Saját magamat nehezen tudnám elképzelni egy nálam sokkal (mondjuk 5-nél több évvel) idősebb vagy fiatalabb partnerrel, de ez már más lapra tartozik.
2018. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható persze
2018. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17-18 év :)
2018. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mások esetében nem érdekel. saját esetemben nagyon max ha a férfi 6-7 évvel fiatalabb, vagy 10 évvel idősebb. de már tetszett nemrég 20 évvel idősebb férfi is, szerintem ha nagyon tetszene, belemennék. fiatalabbal már kevésbé lenne rugalmas a hozzáállásom,
2018. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!