Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 27 éves férfiként 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Baj ha 27 éves férfiként 18 körüli barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem egy hormonoktól elborult agyú, huszonéves nőhöz, aki bömböl hogy mikor esik már teherbe, hogy mikor költözünk már házba, hogy legyen hely a purdéknak.

Aki tombol hogy szarul keresek. Aki hisztizik hogy milyen béna a karrierem.

Ellenben egy selymes, puha, őzike testű 18 éves lányka megmozgatja a fantáziámat. Ilyenre vágyom.

Igazság szerint a 17-18 éves lányok a legjobbak, egyre inkább ezt gondolom ahogy idősödöm.


Lehet infantilisnak nevezni engem.De szimplán csak nem akarom a legszebb férfiéveket azzal tölteni hogy babakocsit tologatok, bekötött kolbásszal. Ez rémálom, belegondolni is rossz!


Inkább a fiatal lánykákkal múlatnám ezeket az aranyéveket.


2018. okt. 20. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Egészségedre. Majd a fiatal csajok meg azt fogják gondolni, hogy tök jó, már elég idős, biztos van saját háza, kocsija, jó munkája, és majd jön a pujatéma ott is ne félj, mert azt gondolja, hogy megvan hozzá minden.
2018. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem aztán nem baj, felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Annál több 20onéves jut nekem, akikkel én ismerkedem (20-30 között) azok egyáltalán nem hozták még fel a családalapítás témát . 😎
2018. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Tény, hogy nagyon élettel teli a legtöbb tizenéves lány. Emiatt előnyt élveznek a huszonéves társaikhoz képest. Ám, hidd el, sokuk nem egyszerű eset, mert még kiforratlanok és előbb lesznek kíváncsiak más farkára, mint a tapasztaltabb huszonévesek.
2018. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Már megint kitiltottak, Balázska? Vagy csak szereted váltogani a regedet?
2018. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, te meg honnan tudod a nevem kistáska?
2018. okt. 20. 21:55
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodjál meg, a te poshadó kolbászodat nem valószínű, hogy bárki is szeretné bekötni.Még alkoholistává válna tőle.
2018. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ismerünk már, mint a rossz pénzt :D
2018. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés inkább az, ki nem ismer még itt.
2018. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Pumukli alfahim stb. Mi van anyád megint elküldött a boltba? Vagy mosogatni? Azt hiszed változik bármi is, ha folyamatosan provokálni próbálsz? Ugyanabba a lelki nyomorban fogsz holnap is dagonyázni. Ezer kérdést is feltehetsz fogcsikorgatva.
2018. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

pumukli alfahím nem én vagyok.

Ilyen béna nevet amúgyse választanék sose.

2018. okt. 20. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!