Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya, szegény férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, szegény férfiként van egyáltalán értelme udvarolni nőknek, barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és most untam meg ezt az egészet.


Csúnya vagyok (bár szerintem átlagos, de a csajok szerintem ez csúnya), rengeteg lánynál próbálkoztam már be.


A számuk bőven 300 felett van.


ÉLőben fiatalabb koromban csajoztam rengeteget, szinte mindig kudarcot vallottam, lekoptattak, kiröhögtek.


Interneten hasonló élményeim voltak, általában a képcserénél fuccsolt be az egész.


TÖk jól elbeszélgetünk egy lánnyal, eljön a képcsere, aztán már vissza se ír...és ez a megszokott...



A durva az hogy még alacsony se vagyok, se kövér. Elképzelni se tudom a kövér alacsony srácoknak milyen sorsra lehet, én "csak" csúnya vagyok, testalkatra még férfias is, mégis kiröhögnek kb a lányok.


A legsokkolóbb az volt mikor huszonéven döbbenve tapasztaltam meg hogy a huszonéves nőknek ugyanaz a mérce mint a tiniknek. Kinek milyen a pofija, ki hogy néz ki. Extrába meg hozzájön az anyagi helyzet....


Mi a tököm értelme van ennek az egésznek ha úgyis annak alapján döntenek a nők hogy milyen a pofim?


2016. jan. 10. 01:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%

nekem kezdeményezni se kell odajonnek a lányok meg e hívhatnak egy kávére buszon odajön lesmárol stb...

így nincs értelme igen...

azt írtad egy kérdés alá 21 centi akkor nemsokat érsz azzal se igaz?

gazdag még lehetsz más akk nem is számít

2016. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Micsoda, odamennek és lesmárolnak? :D


Nagy farkam van egyébként igen.


Meg alapvetően egy kedves, humoros, szerethető fiú vagyok, mégis minden lány magasról elszarja a belső értékeimet.

2016. jan. 10. 01:53
 3/21 anonim ***** válasza:
4%
igen, mióta nigga zenét halgatok lesmárolnak és nptt 2 centit a farkam
2016. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%
lehet kicsit be vagyok csicsentve de nem hazudok
2016. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2%
diszkóba kell menni, offrottyon van minden csaj ott könyebb
2016. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én nem részeg csajokkal akarok kamu hódításokat véghez vinni, hogy miután kijózanodtak, lehányjanak.
2016. jan. 10. 01:57
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
egynek jók nem? kavarni
2016. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ha csak szexelni akarnék mennék prostihoz, van rá pénzem.


Én szerető, hűséges, kedves, ölelgetnivaló barátnőre vágyom!

2016. jan. 10. 01:59
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
79%-osra ne hallgass, írja a hülye kamu szövegét mindenhova. :D
2016. jan. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

Szia, nem szeretnék hazudni, a lányok megnézik azért a pasikat, főleg egy buliban. Ott nem is nagyon tudsz "belülről" megmutatkozni. Nem ismerlek persze, de nem hiszem, hogy fel kellene adnod, főleg nem 25 évesen!

Lépj túl azokon a lányokon és keress másokat, mindenkinek más az ízlése, egy lánynak lehet, hogy te vagy a zsánere :)

2016. jan. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!