Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan emberek akik nem tolerálják, ha a bárjuk délután szeretne aludni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
olvasd már el a kérdésedet:DD
2018. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*párjuk :D
2018. okt. 21. 09:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Az az 1-2 óra nem nagy dolog de neki jót tesz.
2018. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

léteznek, pl. az exem.


akkor is szexelni akart, pedig nagyon kellett volna nekem az alvás.

2018. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyén meg tudja oldani, akkor áldásom rá. Bár ha emiatt tovább kell bent maradnia, akkor azért haragudnék, és örülnék neki, ha inkább nem csinálná.

Hétvégén tőlem nyugodtan. Ha nem terveztünk programot, hanem csak itthon lustálkodunk, akkor csak hajrá.


Körülmények függvénye.

2018. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Főleg ha az otthoni teendők feltornyosultak és egy ember végzi.
2018. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Engem zavarni szokott, lehet utálni.

A párom kelt fel még hétvégén is reggel 6-kor, merthogy ő már kipihente magát. Majd délután aludni szeretne, de te akkor meg se mozdulhatsz, mert csak néma csendben tud szundizni. Az is zavarja, ha a parketta megnyikordul alattad vagy lapozol egyet a könyvben, meg a klaviatúra is, bármennyire is óvatosan nyomkodod a betűket. 3-4 órára leáll az élet, én viszont nem tudok aludni délutánonként, plusz ugye ha megfordulok az is baj.

2018. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan párom lesz, aki olyan munkarendben dolgozik, mint én, akkor nagyobb probléma az, hogy ezt a munkáltató nem fogja tolerálni. :-D
2018. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párom mikor még friss volt a kapcsolatunk mindig piszkált ezzel, hogy miért alszom hétvégén napközben vagy összebújás után, elég rosszul esett. Ő nagyon sportos, élénk típus volt.

Na most sok év után még le is előzött.

2018. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Épp alszik a párom. Ejszaka dolgozik, beb.@szna, ha azon pattognék, hogy ilyenkor alszik. :D
2018. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!