Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, örülnétek, ha szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, örülnétek, ha szexuális tárgynak néznének titeket a nők?

Figyelt kérdés
És "használnának" is titeket erre, de komolyabb kapcsolatot nem szeretnének veletek?

2018. okt. 21. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem tudnám már örömömet lelni üres érzelemmentes szexben.
2018. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, jó lenne, több a semminél, ha épp nincs komoly a láthatáron.
2018. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem örülnek neki! Én szerettem volna egy férfival érzelmes, de csak szexkapcsolatot! Azaz nem szeretném ha egy pár lennénk, csak szeretők! Ő ezzel nem tud megbékélni és inkább szakít, de nem akar csak a szeretőm (szex tárgyam) lenni...
2018. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Miért,most nem így van?A nő akkor megy bele "komoly" kapcsolatba,ha megéri neki anyagilag.
2018. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem ideális, de ahogy a kettes mondja, a semminél az is jobb.
2018. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez függ attól is, hogy ki nézi őket szextárgynak. Ha Gal Gadot lenne a szerencsés, akkor szerintem igen keveseket zavarna a dolog. Ha meg mondjuk egy Susan Boyle nézné őket szextárgynak, akkor gondolom már sokkal kevésbé örülnének neki.
2018. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
igen.
2018. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Amíg nem őket nézi le a társadalom a sok egyéjszakásért és nem ők eshetnek teherbe, addig persze, hogy tetszene ez nekik.
2018. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
Tapasztalatom szerint, van jó pár nő, akik igy tekintenek a férfira. Főként a párkapcsolatban élő nők közül.
2018. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#4 igen, de ott a szex csak egy eszköz, hogy megtartsa a pasit. Ilyenkor a nő más tárgyként tekint a férfira: beszélő ATM
2018. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!