Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel már megtörtént hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel már megtörtént hogy hirtelen szerelmbe esett? Valami tipp esetleg hasznos info?

Figyelt kérdés

Most nyár végèn történt eddig még sosem éreztem ilyent!

Pusztán csak a nevetésével és a mosolyával teljesen elbűvölt!

Folyton csak rá gondolok

Eddig sosem hittem az ilyen sors szerű találkozásokban (iker láng, stb baromságokban) jelenleg egyoldalú az érzés szinte nem is ismerjünk egymást és találkozni sem most fogunk

mindketten a 20 éveink elején vagyunk (én férfi vagyok ő nő) jelenleg egyikünk sincs párkapcsolatban


És a másik kérdésem az lenne hogy valami ezos cucc nincs erre?

(Igen tudom más kategória és az nem használ semmit de süllyedő hajón sincs ateista!) Hogy be vonzam a szerencsét és a szerelmét vagy ha nem akkor legalább elfelejtsem el mert teljesen felemészt ha arra gondolok hogy nem leszek az enyém [én meg az ővé] (igen sokszor eluralkodik rajtam a birtoklási vágy és ilyent sem éreztem ilyen mértékben soha)

egyszerre add reményt a jövőre és kétségbeesést!



2018. okt. 21. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb próbálkozz be nála, az ezot hagyd meg későbbre vagy olyan dolgokra, amikre nem találsz magyarázatot.
2018. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mivan? milyen reményt adott?
2018. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tartósan sosem tudtam elképzelni magam egy párkapcsolatban pl mint egy férj de vele igen

Épp ezért érdeklődők az ezo után mivel nem értem sosem tapasztaltam ilyent meg jelenleg elválaszt minket a távolság és az idő mindketten a karrierünket helyezünk/helyeztünk előrébb hiszen még fiatalok vagyunk de jelenleg nekem most pont fordítva van :D ami elég vicces mert pont ugy voltam hogy oke most már elég lánnyal randiztam ideje karriert csinálni és bamm ilyen helyzetben találtam magam

2018. okt. 21. 14:17
 4/12 A kérdező kommentje:

Trollkodik a hiba javító nem lesz az enyém******

Mielőtt teljesen fogyatékosnak tűnnék :D

2018. okt. 21. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Alig ismeritek egymást, szóval könnyen lehet, hogy csak felruházod olyan tulajdonságokkal, amikkel nem is rendelkezik. Ismerd meg, az lesz a legtisztább, aztán meglátjátok.


Figyelj, én év elején belehabarodtam valakibe, hirtelen jött, de akkor épp nem akartam szerelmes lenni, más volt fontos, és esélyem sem volt, mint utólag kiderült, de ez más lapra tartozik. Próbáltam magam lebeszélni róla, hogy áh, biztos csak régóta vagyok egyedül, meg hiányzik valaki, lehet, hogy nem is olyan... Aztán sorra jöttek olyan dolgok, amik nagyon is szimpatikusak nekem, és közös dolgok, amikben nagyon hasonlítunk, meglepő dolgok, amik arra utalnak, hogy mégiscsak figyel rám, és nem tudom nem szeretni, pedig most más van neki (nem tudni, hogy milyen távú lesz, még nem régi kapcsolat). Én nem kavarok be, de nem tudok nem észrevenni dolgokat.

Ti viszont itt sem tartotok, talán próbáld előrébb lendíteni a dolgot, de tényleg. Az álmodozás tettek nélkül semmit sem ér.

2018. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ meg fogom fogadni a tanácsodat és drukkolni fogok neked :) mert tudom milyen $zār érzés tud lenni
2018. okt. 21. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi mágikus, ezós dologban nem hiszek. Mondjuk úgy első látásra szerelembe igen. Vagy is velünk ez történt. Na és nem csak egy fellángolás, házasság, gyerekek lettek belőle.
2018. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vao szuper sok boldogságot :)
2018. okt. 21. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt szeretnéd, ha valaki meghipnotizálná, hogy szeressen beléd? Ez számodra boldogság lenne? Nem hiszek benne, de ha működne is, könyörgöm, miben különbözne attól, hogy valaki a pénzedre bukna vagy ha fizetnél neki a szeretetéért? Engem szeressen valaki önként, ne azért, mert ráerőltették. Ha meg nem kölcsönös az, amit érzel, akkor az nem igazi szerelem. Bár ha megvígasztal, olyan 40 évben egyszer van.
2018. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi, én is drukkolok neked.
2018. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!