Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, ha a párotok az összes vasárnap meccsen lenne, mert az a hobbija és plusz munkája?

Figyelt kérdés

Ha ő lesz egyszer a férjem örökre vasárnap nem lesz itthon. Aminek azért nem örülök, mert nekem a vasárnap szent. Legalább azon a napon legyen együtt a család. Hétfőtől péntekig munka mindkettőnknek. Vasárnap pedig neki ez a plusz.

Szerintetek őnzőség lenne kérni tőle, hogy ne tegye, ha azt szeretném, hogy velem és ha majd lesz családunk, a családdal legyen?



2018. okt. 21. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem annyira önzőség, mint inkább felesleges, mert még ha igent mondana is (persze nyilván fogcsikorgatva), akkor is ez egy örök konfliktusforrás lenne, és magában soha nem bocsátaná meg neked. Egyszerűen nem illetek össze. Érdemesebb lenne inkább egy másik, veled azonosabb értékrendű partnert keresned.
2018. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2018. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen én is azon gondolkozom,hogy mindkettőnknek igaza van.

Nekem is, mert egyszerűen,így neveltek és így tartom helyesnek,hogy vasárnap legalább legyen együtt a csalad. Mert az hogy reggel elindul és hajnalba ér haza és majdnem keresztül utazza az országot egy nap alatt, számomra csak idegeskedéssel jár, már most! És úgy érzem az a plusz pénzt nem éri meg, ha a kettőnk munkájából is megtudnánk élni.

De őt is megértem, hogy ez a hobbija és nem vonhatom meg tőle. Jó abban amit csinál és örömet okoz neki. Sokat tett bele abba, amit csinál és már egészen magas szinten is van, szóval én elismerem a benne lévő munkáját és örülök, hogy ilyen ügyes benne. És felmerül bennem az a probléma, hogy mennyire könnyebb lenne neki is, ha egy olyan barátnője lenne, aki elfogadja neki a vasárnapot és vele együtt örül a sikerének.

2018. okt. 21. 15:49
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Én el tudnám fogadni, hiszen heti 1 napról van szó. Ráadásul nekem is kell egy kis egyedüllét, amikor a saját hobbimnak tudok élni. Vagy pedig barátokkal, családtagokkal tudok találkozni. Így legalább nem lenne probléma, hogy vasárnaponként kicsit egyedül szeretnék lenni vagy a páromon kívül valaki mással tölteném a napot, mivel ő úgysincs otthon. :) Még jól is jönne ez a kis szabadság. Szerintem nem is egészséges az a párkapcsolat, ahol napi 24 órában egymásra van nőve a két fél. Kell külön lenni is egy kicsit.
2018. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
legyetek izraeliták, és akkor a szombat lesz a szent.
2018. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
4-es, milyen egyedüllét, meg hobbi? Ha egy családapa rendszeresen heti egy teljes napra kivonja magát a családi életből,akkor az anyára csak több feladat hárul, nemhogy még hobbizzon.
2018. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Szóval soha egy vasárnapon sem lesz közös program, hosszú hétvége, semmi? Na ne...
2018. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nyilván én is szeretek egyedül lenni. Sokszor van nekem is szükségem rá.

Amikor csak úgy kimegyek futni, biciklizni, rajzolok vagy találkozom a barátaimmal, családommal vagyok vagy a kutyámat sétáltatom. De ez nekem nem reggeltől hajnalig tart,minden egyes vasárnap.

Plusz tényleg jó ebben és eljuthat odáig is, hogy külföldre is küldik majd, aztán kiderül, hogy mindenhéten majd külföldre megy,mert az már tényleg nagy szám lesz.

Csak az a baj, hogy arra nem elég a vasárnap. Arra már 2-3 nap kell.

Úgyhogy rá menne a hétvége, hétköznap meg munka.

Gyerekek mellett meg már nem tudom, hogy lehetne ezt hogy viselném el.

2018. okt. 21. 16:23
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
4-es, térjünk vissza erre akkor, amikor gyereked is lesz.
2018. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

akkor meg otthon rúgna be.

így meg mire hazamegy már félig józan.

az én tapasztalataim szerint nem jó dolog az alakítgatás,nevelgetés,megváltoztatásra törekvés.

olyat kell választani aki kész van,megfelel és nem kell alakítgatni.

2018. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!