Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, ha a párotok az összes vasárnap meccsen lenne, mert az a hobbija és plusz munkája?

Figyelt kérdés

Ha ő lesz egyszer a férjem örökre vasárnap nem lesz itthon. Aminek azért nem örülök, mert nekem a vasárnap szent. Legalább azon a napon legyen együtt a család. Hétfőtől péntekig munka mindkettőnknek. Vasárnap pedig neki ez a plusz.

Szerintetek őnzőség lenne kérni tőle, hogy ne tegye, ha azt szeretném, hogy velem és ha majd lesz családunk, a családdal legyen?



2018. okt. 21. 15:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%

Miért nem lehet akkor a szombatot átnevezni a családi nappá? A leírás alapján az az a nap, amikor mindketten otthon vagytok. Gondolom ilyen hosszú hétvége, karácsony, ilyesmikor csak nem megy el hobbizni, szóval ha ebbe te belenyugodnál, hogy nem vallási dogmák, hanem praktikum szerint nézed, akkor azért meg lehet oldani. Egy nap a héten, tökmindegy melyik, ha a tiétek, akkor az működhet.


Más kérdés, hogy ha te is ragaszkodsz a vasárnaphoz meg ő sem hajlandó semennyi rugalmasságot mutatni a hobbijában, pláne gyerekekkel együtt (bár idővel, mikor elég nagyok a gyerekek, gondolom akkor vihetné magával őket is, szóval az is egy tök jó program/sport nekik), akkor inkább jobb megbeszélni a lehetőségeket, hogy talán mégsem egymással kéne ilyesmit tervezni.

2018. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
Nekem ez nem gond, de nekem nem szent a vasárnap, csak ugyanolyan nap, mint a többi. És van amúgy gyerekünk, nemsokára kettő is, de így se zavar a dolog (most is épp a zenekarával van a férjem próbálni így vasárnap délután). Ha valahova menni akarunk, megyünk szombaton egésznapos programra. Ha egész hétvégére akarunk elmenni, akkor meg mégiscsak szabaddá teszi azt a vasárnapot. Azért sem zavar amúgy, mert hétköznap viszont 4-kor már otthon van, én itthonról dolgozom. Nagyon sokat foglalkozik a lányunkkal, kiveszi a részét a háztartásból is, szóval emellett kicsit sem érzem azt, hogy ránk bezzeg nem jut minőségi idő. Ha ezt érezném, akkor igen, engem is zavarna.
2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát, énszerintem se annyira illetek össze nézetileg, szemléletileg.
2018. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk legyen az, hogy a vasarnapi ebedre legyen otthon, elotte utana mehet focizni. Ez szerintem mindenkinek vallalhato kompromisszum. Vagy minden masodik heten legyen csak foci. Szerintem ne vedd el ezt tole teljesen, meg fog erte utalni.
2018. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy nincs olyan, hogy nem megy, őt küldik, rá szükség van, neki mennie kell.

És már reggel elindul 8 körül

2018. okt. 21. 21:35
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
De én nem értem, akkor miért ragaszkodsz a vasárnaphoz. A hétvége két napból áll, akkor a másik nap legyen a tiétek. Vagy csak ő adjon lejjebb, neked nem kell engedned? Ez nem egyenrangú párkapcsolat így.
2018. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem én is adnék lejjebb, de abban nőttem fel, hogy apám csak hétvégén volt itthon mindig és ritka rossz,természetesen a munka miatt.

És ha lehetne akkor ezt nem akarom megint.

Ha majd mint mondtam felkerül ő is arra a szintre, hogy külföldre mehessen akkor ugyan az lesz,kb. Mint amin anya és apa ment át és én csak attól félek, mert a sok utazás idegőrlő és kapcsolat romboló.

Plusz bevallotta a párom, hogy míg nem voltam neki,lefeküdt egy játékvezető nővel, aki ugyanúgy ott van minden meccsen. Mert ugye sok nő vezet játékot.

És azt hiszem ez is azért kicsit megijesztett. Nyilván bízom benne, mert elmondta és tudom, hogy szeret engem.

Csak ez is ok arra,hogy ne tetszedjen nekem ez az egész.

2018. okt. 21. 22:51
 18/23 A kérdező kommentje:

Úgyértem egy éjszakás kalandban volt része.

Ami engem csak azért rémiszt meg, mert nekem teljesen más az értékrendem.

Én ezt úgymond mindig elitéltem és csak akit szerettem, meg akivel együtt voltam azzal bújtam össze.

Nekem ő a második az életemben.

Tudom, nem vagyunk már ovisok. De egyszerűen akkor is felzaklatott a dolog.

2018. okt. 21. 22:54
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

na szóval akk innen fúj a szél.

ez egészen más helyzet,mint hogy elmegy a haverokkal a meccsre,piázik,verekszik,rendőröket dobál,utána meg röhög.

mert a leírt felállás szerint a pasid egészen kreatív.

2018. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

az, hogy lefeküdt a csajjal, teljesen más dolog. ha a párodnak nem volt akkor kapcsolata, semmi megvetendőt nem látok benne. nem is ismert még akkor téged:)


a másik: én írtam az izraelitás választ (hogy miért lettem lepontozva, azt hagyjuk, többeknek nem jött át a dolog). arra akartam ezzel utalni, hogy a családi hagyományaitokat ti alakítjátok ki. ha nektek a szombat lesz a családi nap, akkor a szombat és kész. a tágabb család meg megérti. szombaton eszitek a csibelevest rántott hússal, ennyi.

2018. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!