Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még olyan nők is elmennek egy 40-es családos férfi szeretőjének, akik szívből elítélik ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Itt is rengeteg nő van aki (sőt a legtöbb nő) elítéli, hogy a 40-es férfiak körében nagyon divat fiatal nőt tartani szeretőnek meg bolondítani őket, közben meg csak kihasználni a fiatal feszes testéért. Az a hölgy akit ismerek (a chat.hu-ról ismertem meg), 24 éves volt amikor megismertem akkor éppen egy 41 éves, nők, 1 gyerekes férfi szeretője volt éppen. Hiába mondtam neki, hogy térjen már észhez, ő csak egy kellék ennek a férfinak, csak egy rongy, egy szextárgy de az ég világon semmit nem akar tőle, esze ágában sincs elválni a feleségétől. Ő meg erre azt mondta, hogy én ezt nem érthetem, én még egy kisfiú vagyok ehhez, egy kis hülyegyerek (vele kb. egy idős vagyok. Azóta eltelt 2 év, természetesen az történt amit mondtam a pasi kidobta miután megunta, azóta még volt vagy két pasi szeretője, mindeközben a chaten teli torokból szidja az ilyen férfiakat, meg a középkorú pasikat is oltja teljes torokból, ugyanúgy mint itt is a nők (kopaszodó, pocakos, lógó heréjű, igénytelen stb.), de azért frankón megy szeretőnek még mindig ilyen korú, jellemzően nős és családos pasikhoz. Annak ellenére, hogy szidja őket neten.

Ez szerintetek általános? Az itteni nők is akik annyira harsányan ócsárolják a 40 körüli vagy akár 30 feletti férfiakat, azok is mind velük szexelnek? Érdekes, mert mondják itt, hogy a férfi is a 20-as éveiben a legvonzóbb, és itt is mindenki egyetért ezzel, bezzeg élőben az a férfi korosztály rendkívül magányos, eszméletlenül sok a szingli 20-on éves pasi, és nagyon nehéz barátnőt találniuk. Miért van az, hogy a nők vizet prédikálnak és bort isznak? Azaz miért mennek mégis egy nős férfi szeretőjének, amikor elítélik az egészek? Vagy csak simán ennyire bonyolultak és logikátlanok a nők?


2018. okt. 22. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs csajod.
2018. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Egy ilyen kapcsolatban mindkét fél benne van. Tehát igaz ugyan, hogy a nőci nem tud uralkodni a vágyain, de a férfi is bűnös ugyanebben, már ha ezt bűnnek tekinti valaki (én annak tekintem, de nem akarom senkire ráerőltetni az értékrendemet).

A magyarázat szerintem annyi, hogy ahogy az ember idősödik (férfiak 35, nők 25 fölött), úgy egyre inkább úgy érzi, hogy minden kis lehetőséget meg kell ragadnia, hogy élvezze, ami még hátravan a legszebb éveiből. Ezért köt ki nagyon sok késő huszonéves nő és késő 30-as, kora 40-es férfi egymás karjaiban, ahelyett, hogy a nő a családalapításra, a férfi pedig a saját családjára koncentrálna.

Más kérdés, hogy hosszú távon egyikük se jár jól egy ilyen kapcsolattal, de amikor tombolnak a vágyak/érzelmek, akkor minden józan megfontolás, külső körülmény, lelkiismereti kérdés kiiktatódik egy időre. Ezt csak az értheti meg, aki már elérte ezt a kort, és átélte ezeket az érzéseket. Tapasztalatom szerint nagyon kevesen vannak, akik ilyen korban ellen tudnak állni ennek a kísértésnek.

2018. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Latod, ezt en sem ertem. Ha meg megmondod az igazat, leoltanak. Sok a kepmutato,prud no, szerintem.
2018. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok nőt ismerhetsz innen. Mesélj még róluk.
2018. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem innen ismerem oket, hanem a kornyezetembol. Innen senkirol nem alkotok velemenyt, mivel nem is ismerek senkit.
2018. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Talan nem az iteli el, aki szereto.

Ide egyeni emberek irogatnak, egy-egy valasz nem A nok valasza.

2018. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, van egy csomó 40-es pasas, aki házas emberként le akarna varrni engem. Nem, nem szexelek velük. Egyrészt ne velem csalja az asszonyt, másrészt a többségük valóban elég leamortizalt külsőre. Tessék, ahogy egy nőből általánosítottal, úgy most remélem, ebből a válaszbol is fogsz.


Egyébként elég kis naiv nő lehet, hogy ilyenekre pazarolja az idejét. Gyakorlatilag csak ő veszthet rajta. A pocakos lovagja meg húz haza a feleséghez, az meg úgyis visszafogadja.

2018. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!