Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször is lehet az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is lehet az ember életében szerelmes? Lehet ugyanolyan szerelmes minden alkalommal, vagy ez változik? Vannak akik minden második évben új kapcsolatban vannak, vajon ők mindig ugyanolyan fülig szerelmesek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Minden szerelem más.

Ahogy egyre idősödik az ember már szerintem nincsen az a nagy fellángolás a rózsaszín köd csak a sima szeretet!?

2018. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Igazi szerelem csak 1-2 van az életben.Akik minden évben másba szerelmesek azok kapcsolatfüggők,vagy ami rosszabb haszonból játszàk a szerelmet.
2018. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy életben igazán 1x ritkán 2x lehet az ember valósan szerelmes. De a 2 az ritka.
2018. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet szerelmes többször is, lehet jobban lehet kevésbé, lehet mégjobban...

De mind más és más.

Ahogy a szeretetnek is sokfajta lehet.

2018. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé lesz, ahogy egyre több a rossz tapasztalata. Aztán egy idő után rájön, hogy a szerelem egy fölösleges, kártékony baromság.
2018. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Én többször éreztem már magam szerelmesnek, 3-4x minimum, és mindig az adott szerelem volt "A" szerelem. Minden egyes alkalommal úgy éreztem, hogy a mostani az sokkal erősebb, kiforrottabb, szenvedélyesebb, mint az előző volt. Én ilyen szerelmes típus vagyok, vagy mindent, vagy semmit elv alapján működnek az érzéseim, így a szerelem is. Nem érzem azt, hogy egyik vagy másik kevésbé lett volna "igaz" szerelem, mindegyikben ugyanúgy lángoltam, ugyanúgy odaadtam mindenem, ugyanúgy fájt, amikor véget ért. Most is őrülten szerelmes vagyok, már ötödik éve, nem hiszem, hogy azért, mert már ki tudja, hányas számú, kevesebbet érne, mint bármelyik korábbi, vagy fordítva, bármelyik korábbi szerelmem nem érzem kisebb rangúnak a mostanihoz képest. Az akkor volt, most ez van. Minden szerelmem másféle volt viszont, más emberek mást váltottak ki belőlem, de ennek ellenére szerelem volt és olyan Disney-féle mindent legyőzően erős.


Szóval a kérdésedre válaszolva: igen is meg nem is. Szerintem lehet az ember többször szerelmes az életében, hogyne lehetne, viszont nem minden szerelem ugyanolyan, még ha maga az intenzitás az ugyanúgy működik. Személyfüggő ez is, mint rengeteg minden más is.

2018. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van olyan is, amelyik sosem múlik.
2018. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!