Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt már nagy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már nagy szerelme az életben (nem feltétlen az elsőre gondolok, hanem amikor megtapasztalta milyen az mikor tényleg szerelmes valakibe) de aztán szakítottak utána tudott még úgy érezni valaki más iránt ugyanolyan intenzitással?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem az összes más volt. az első langyosabb, a második megőrülős, a mostani ideálisabb.

mindegyiket szerettem, de más.

2016. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb.mindegyiknél úgy éreztem h.nála jobb nincs de aztán lett.a jelenlegi párommal 7éve vagyunk egyűtt és ő eddig a legideálisabb,jelenleg szintén úgy érzem,hogy nála nem talélnék jobbat.
2016. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom más volt, ugyanolyan intenzitás nem volt, de lett helyette sokkal mélyebb kapcsolatom. Nekem ez többet ér.
2016. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

teljes mértékben. nyilván más jellegű volt mind, de az erős érzelmek, rajongás, odalevés, kötődés mind megvoltak, és persze az is, hogy Nála jobbat nem találhatok... aztán persze változtak a dolgok. a 3. komoly kapcsolatom (amikor szerelmes voltam/vagyok) most tart 9 hónapja, előtte volt egy 15hónapos és egy 2 éves.


23n

2016. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg minosegibb lett a kovetkezo.Nem langol ugy,de nala mondom el minden este magamban h koszonom h ezt megtapasztalhatom.

Pedig nem neki mondtam ki a boldogito igent

2016. ápr. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!