Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! A családi körötökb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! A családi körötökben is meg szoktátok nézi a fiúkat/férfiket "úgy", "csaj" szemmel?

Figyelt kérdés

Pl valami oknál fogva a bátyád/öcséd/rokonod/unokatesód félmeztelenül meglátnád..( a felső testét), megnéznéd úgy, "női" szemmel, vagy csak "rokon" szemmel??


Elég hü_lye megfogalmazás, de remélem értitek!:)


Kort is! köszi!


2010. jún. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam stírölni az unokatesómat,ő 18/F

Bár semmi perverz gondolatom nincs vele kapcsolatba,de nagyon helyes.

2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja,én 17/L
2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jutna eszembe ilyesmi,talán mert a családban nincsenek annyira vonzó pasik.Meg amúgy sem.
2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah én családomban sincsenek jopasik, de ha látom egyik kockás hasát megnézem hogy hmm, jokis has de nincs bene semi perverz gondolat hisz rokon =]
2010. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a bátyám személyi edző és sportos teste van kocka has stb.nem nézegetem a saját bátyámat,meg láttam már eleget augy is kicsi koromtol fogva 21L
2010. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!