Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori eset, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori eset, hogy válaszolsz egy kérdésre és privát üzenet formájában kapsz leveleket itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nálam szinte havi szinten egy ilyen eset van. Társkereső is ugyan ez. Egyszerűen nem írnak az emberek, ha én írok se válaszolnak.


Szóval?


2018. okt. 23. 21:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben volt valaki, aki bármilyen kérdés alatti bármilyen hozzászólásomra bepróbálkozott privátban, hogy "Te lány vagy?" vagy valami hasonló, már nem emlékszem. Egy idő után tiltottam.
2018. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Pont ma kaptam egy ku rvaanyázósat :D Ilyeneket kapok viszonylag rendszeresen, ismerkedősből kevesebbet, bár ez azért van, mert direkt kerülöm a "csali" kérdéseket (szóval ha olyan kérdést írnak ki, hogy "randiznál egy biszex fiúval?" akkor garantált, hogy csak ismerkedni akar a kérdező, ezekre meg nem reagálok)

N

2018. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%

Heti rendszerességgel kapok,néha függetlenül a válaszom tartalmától. A nagy százalékát figyelmen kívül hagyom, ami arról szól, hogy "szia ismerkedünk?" "korod?" "Nekem is ez a véleményem"

Egy-két emberrel viszont értelmesen lehetett csevegni egy-egy adott témában.

N

2018. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Általában mikor azt hiszik hogy lány vagyok.

F

2018. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt kinn egy kérdés,hogy Pesten hol van meleg bár.Én tök véletlenül tudtam egyett és leìrtam.

Utánna napokig kerestek férfiak ismerkedésre.Hát nem örültem 😂

2018. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Én visszaírok mindenkinek, nem vagyok bunko :)
2018. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére ritka jelenség mert igyekszem titkolni a nememet.
2018. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
1, Ritkán, de meg szokott esni, 2-3 havonta 1×. Társkeresős 1%-nyi, ha jön. Én ritkán írok spontán, inkább az jellemző, hogy jön egy privát, amire válaszolok, majd vége lesz hirtelen. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem volt még hosszabb levelezésem (kb. 6 alkalommal).
2018. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
57%

szinte minden nap.

erre a válaszomra jött az utóbbi időben a legtöbb 4es válasz-

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

erre írtak 12en.

2018. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Hetente kétszer-háromszor mindig betalál egy-egy anyázás. A reakcióm valami ilyesmi szokott lenni: [link]

Válaszolni sohasem szoktam senki levelére még akkor sem, ha nem anyázásról szól.

2018. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!