Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tök érdekes, két kiírt kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök érdekes, két kiírt kérdés válaszában véletlenül elszóltam magam, hogy pénz. Vajon miért jött egyből 3 privát üzenet? Szánalmas.

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Tisztelet azoknak a nőknek, akik nem írtak rám. :)
2015. szept. 28. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg "nagy, formás mell"-el. Van egy olyan tippem, hogy nem csak 3 privit fogsz kapni.


26F

2015. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolod?
2015. szept. 28. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Abból egy meleg és egy hasonlóan "minden nő pénzéhes" felfogású frusztált troll fiúcska.
2015. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanez megvan fordítva is. Régebben a "milyen alakom van?" fehérneműs kérdéseknél ráírtam a kérdezőre, hogy hány privát üzenetet kapott. 20-25-öt átlagban. A világ ilyen:)
2015. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2, #5 néha még az se kell, van, hogy már akkor is rám írnak, amikor leesik nekik, hogy nő vagyok :)
2015. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D Erre a válaszra hány privát üzenetet kaptál:D

Még az előző regemmel történt (akkor még nem jeleníttettem meg a nevem), hogy azt gondolhatta a válaszomból, hogy nő vagyok, és bameg küldött egy képet a farkáról. Semmi szöveg, semmi bemutatkozás, egy képe a farkáról:D Eszméletlen milyen emberek vannak:D

2015. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!