Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki be szokott b*szni a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Huszonévesektől kérdem, hogy fiúk, ti szerettek inni a csajotokkal? Megrészegedni vele, felhőtleül szórakozni, vagy a lányok mindig vissza kell fogják magukat?

2018. okt. 25. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Bar a ferjem, de ha iszok mindig vele iszok. Evi 1x max 2x total szecsapom magam. Imadok vele olyankor orultkodni.

O nem velem max evi 1x iszik csak uzleti uton kollegakkal.

Amikor kuldom h menjen a haverokkal sorozni, akkor allandoan siet hazafele mert ehes es almos a piatol :D

De mikor egyutt iszunk az nagyon buli. Mindig fogadjnk, h ki fog hamarabb hanyni :D

Eddig en allok nyeresre :D

2018. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Velem mindig visszafogták magukat a volt barátaim. Keveset voltak hajlandóak inni velem kettesben.

Pedig a haverjaikkal tudom, hogy néha bebsztk.

2018. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Évente 1-2 alkalommal biztosan berúgtunk az exemmel. Szülinapi bulik, ilyenek. Jó buli. :D
2018. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem, a részegség minden, csak nem nőies :)
2018. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Anno az exemmel minden hónapban egyszer tuti berúgtunk valami baráti összejövetelen de nem hányásig hanem addig a teleportálós szintig. Szerintem ha szeretsz valakit nem fogsz kiábrándulni belőle, plusz jó pont ha a párod nem egy pasizógép vagy nőfaló.
2018. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Mi rendszeresen, olyankor jokat elmarulunk, jokat szexelunk. :D
2018. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Szoktunk iszogatni néha (félévente egyszer), általában az a vége, hogy én igencsak nevetősre iszom magam, ő meg vigyáz rám :D szeretem, hogy mellette biztonságban vagyok.
2018. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Biztos, hogy létezik ilyen.


Én nem is olyan régen úgy gondoltam, hogyha magamra erőltetem napi szinten az alkoholt akkor sokkal hamarabb megyek majd tönkre. Hetek teltek el, de nem éreztem magamon jelentős romlást így félretettem, mert az egyedüli dolog amit el tudtam vele érni az a kimerültség. Iszogatni társaságban jókedvből évente egyszer-kétszer nem rossz program, de az utolsó dolog lenne a földön amit akarok, hogy a barátnőmmel részegre igyam magam.

2018. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Természetesen a bulis ivászatokra gondoltam, baráti társasággal 😊
2018. okt. 25. 18:01
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Persze :) Amúgy lehet gáz, de mi kettesben is volt, hogy csak úgy nekiálltunk iszogatni otthon, és volt hogy kicsit továbbmentek a dolgok, és berúgtunk rohadtul :D
2018. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!