Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem kellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem kellene, mégis vonzódok hozzá (? )

Figyelt kérdés

A történet dióhéjban a következő:egy ismerősömön keresztül ismerkedtünk meg. Már akkor is tudtam, hogy mivel foglalkozik.(drogot árul)Első találkozásnál is megmagyarázhatatlan vonzalmat éreztem iránta, amit nem tudtam megmagyarázni. Akkor még volt barátnője, el is felejtettem a dolgot egy időre. Később megint összefutottunk. Elmondta hogy szakított a barátnőjével, végigbeszélgettük az egész éjszakát. Olyan érzésem van, mintha mindig is ismertük volna egymást és olyan dolgokról is beszéltünk, amiről csak a legközelebbi barátaimmal szoktam.

Utána meglátogatott a munkahelyemen és elmondta, hogy ő is jól érezte magát velem. Az is megfordult a fejében, hogy esetleg több is lehetne közöttünk, de túlságosan ,,hülyének” érzi magát hozzám, távol akar tartani magától és az életétől.

Tudom, hogy igaza van és tudom hogy nekem is az lenne a legjobb hosszútávon, hogyha távol maradnék tőle. Szeretném elfelejteni, de egyelőre nem tudom. Ha bárki volt ilyen vagy hasonló helyzetben, minden tanácsot szívesen fogadok.(akár privátban is)

Az ítélkező kommenteket légyszíves mellőzétek, tisztában vagyok vele, hogy nem helyes, amit csinál.


2018. okt. 25. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

* távol akar tartani magától és az életétől.


Tünj el a szeme elől. Ha te kellesz neki, és rájön erre, de ennek feltétele a drog egyszer s mindenkorra való letétele. Még úgy is, hogy mint a templom egérkéje olyan szegény lesz, de kellesz neki, Akkor majd meglátod, hogy mit jelentesz te a számára.

2018. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

"Az ítélkező kommenteket légyszíves mellőzétek"

Tudod, hogy sz.r alak, tudod, hogy ezt mások megmondják, mégis tanácsot kérsz, úgy, hogy azért mások ne mondják meg, hogy a fazon egy sz.r alak.

Azt hiszem, írhatnak itt neked bármit, amíg bizseregsz, bemeséled magadnak, hogy ez mekkora románc lesz, és majd a szerelem erejével megjavítod a "rosszfiút". Lelked rajta, de ha pár hónap múlva ott ülsz egyedül, mert a rákosborzasztói Tony Montana már a következő naiv lánykát hegeszti (vagy előzetesben ül), ne keseregj a gyakorin, hogy "minden férfi szemét".

2018. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Te lattal mar idos drogost? A drog egy eletre szol,egy rovid eletre legtobbszor.Kevesen erik meg h letegyek es normalisan addikcio mentesen idos korban haljanak meg.

Lehet h meg jobban belebonyolodik es tuladagolja magat v lecsukjak esetleg vki agyonveri.

Lehet h idovel elhagyja ezt,tisztes allast vallal es orokre maga utan hagyja,inkabb gurizik 8orat a konnyu penzkereseti lehetoseg helyett (kivsi az eselye).

Es kesobb engem az is aggasztana h mit orokit at a gyerekeinkbe,ki tudja.


Mindezt megelozendo,most kerulnem el messzire,mielott bmibe belekeverne engem is.A vonzalom elmulik.

2018. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Túl nagy árat fogsz fizetni az èrzèseidèrt,ès az ösztöneid játèkáèrt.Ezt most borítèkolom neked.
2018. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem a tini kategóriába írtad ki a kérdést? Gondolom nem zavar, ha majd házlutatást csinál anyádéknál is a rendőrség, vagy lelő a haverod egyik kollágája, mert nem fizetett.
2018. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért nem a tini kategóriába írtam ki a kérdèst, mert már nem vagyok és tini. Ráadásul nem is anyámékkal élek! ;)

Igazából a kérdèst azért tettem fel, mert annyira elkeserít és dühít a helyzet, hogy itt lenne valaki, akivel feltehetőleg működne közöttünk minden. Csak mégsem lehet semmi. Nagyon hiányzik, de tudom hogy az lenne a legjobb, hogyha elfelejteném. Még mielőtt jobban belebonyolódnék.

Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 25. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartsd magad távol tőle.
2018. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!